Kreativní obleky, luxusní doplňky, perfektní účesy. To vše nabídly hudební osobnosti fanouškům v noci na dnešek na červeném koberci v MGM Grand aréně v Las Vegas. Módní rafinovanost. Tak ta vládla při příležitosti předávání hudebních cen amerického časopisu Billboard. Podívejte se a posuďte, jak to známým tvářím (ne)slušelo.

sd
Britney Spears ukázala, že je ve skvělé formě. Opět má nádhernou postavu a vypadá spokojeně. Barva šatů je překrásná, střih jí sedí, ale přeci jen šlápla vedle. Průsvitné šaty vypadají vždy lacině. A to i na krásné ženě. Zde máte názorný příklad.

sd
Ariana Grande zvolila opravdu originálně řešené šaty. Jsou elegantní, ale zároveň velmi sexy. Nositelce lichotí a poukazují na její přednosti. A že je na co koukat. Jen škoda, že Ariana nesáhla po nějakém výraznějším šperku na ruku či prstýnku. Ale i tak má outfit na jedničku.

sd
Průser, průser a zase průser. Demi Lovato pěkně šlápla vedle a vypadá jako černý skřet. Široké kalhoty jsou trendy, ale ne za každé situace. Zvláště, pokud jste menšího vzrůstu a nemáte postavu modelky. Demi nepomohl ani lascivní top a „elegantní“ sako. Navíc nechápeme, proč ty rukavice? Aby přidaly na dramatičnosti? Podle nás je to „drámo“ už tak velké.

ds
Co napsat k outfitu Rihanny? Vypadá elegantně, zvolila krásnou barvu šatů, která ladí s jejíma očima, velmi zajímavý střih šatů a nápadité boty. Ovšem u Riri jsme zvyklé na trochu větší divočinku. Zde vypadá spíše jako šedá myška, což je velká škoda.

ds
Nick Jonas je mladý a talentovaný muž. Ale očividně si s módou moc nerozumí. Sice kalhoty a obyčejné tričko chválíme, ale nad čím nám trochu rozum zůstává stát je bunda. Tváří se jako křivák, ale z velmi zvláštního materiálu. Škoda, mohl to být pěkný mladistvý outift.

Utekla Vám tato hvězdná přehlídka? Sledujte reprízu, dnes 23. května v 15:00, 17:00 a 19:00 exkluzivně na E!

A pokud si chcete vychutnat nekompromisní názory na to, která celebrita na červeném koberci zazářila a které to tentokrát nevyšlo, sledujte 25. května ve 21:00 pořad Módní policie.

Reklama