Zpěvačka Marcela Holanová si ve svých pětašedesáti letech vyrazila za zábavou. Zvolila vskutku zajímavý outfit. Vsadila na nesmrtelnou kombinaci černé a bílé, ale otázkou zůstává, jestli to byla správná volba? Řekněte samy? Na její obranu se ale musí říct, že paní Holanová je krásná ženská.

ds
Roztrhané mladistvé džíny jsou sice trendy, ale přeci jen si je paní Holanová mohla odpustit. Pokud by si je ale chtěla ponechat, měla by pro příště zvolit rozhodně jiné obutí. Ty boty se vážně nepovedly. Mnohem lépe by vypadaly nějaké barevné lodičky či sandálky na klínku. Je skvělé, že paní Holanová ukázala, že má origo „Vitónku“, ale raději ji měla nechat doma. Kdyby sáhla po nějaké kabelce v nude odstínu, udělala by lépe.

ds
Svůj outfit doplnila různými šperky, které k sobě nepasovaly. Pro holku od koloteče, která láka na prodlouženou jízdu na kačerech, skvělá volba, ale pro dámu? Pokud to se šperky neumíte, myslete na to, že méně je někdy více!

s
Barva laku je nádherná a skvěle se hodí pro toto období, ale proboha, co ty odrostlé nehty? Zmiňovat nehezký tvar nehtu asi není třeba, to každý vidí.

Foto: Profimedia.cz

Reklama