Velké šperky (a bižuterie) se drží na módním výsluní už pěkně dlouho. A nejinak je tomu i letos. Dnes si „posvítíme“ na náhrdelníky. Jaké se nosí a k čemu se hodí? Poradíme vám.

Když se podíváte ne trendy v oblasti bižuterie a šperků, neujde vám, že jednotlivé kousky mají mnoho společného. Jsou mohutné, vrstevnaté, a tak trochu připomínají „límce“.  Zavazují se na saténové mašle nebo zapínají na řetízky. Ať už se v nich kombinují barevné kameny s drobnějšími, jsou vsazeny do filigránových rámečků či propleteny s řetízky, působí vždy impozantně.

Čtěte také:

Takové náhrdelníky se hodí nejen do dekoltů společenských šatů, ale poslední dobou hrají stále významnější roli v kombinaci s denním oblečením. Nosí se k jednoduchým svetrům i topům.

Jen si vzpomeňte na ikonu francouzského šarmu Ines de la Fressange, která radí: K bílému tričku si klidně vemte briliantový náhrdelník po babičce.

My nemusíme mít zrovna brilianty (i kdybychom je měly, těžko je budeme „tahat“ jen tak), vystačíme si se štrasy a broušenými kameny, které udělají neméně parády. Ale za inspiraci její rada určitě stojí. Co říkáte?

A ještě něco: Někde jsem četla zajímavé moudro, že barevná bižuterie funguje jako elixír mládí a pozitivně působí i na naše okolí.

Takže pojďme omládnout. Klikněte na jednu z fotek a otevře se vám fotogalerie

Čtěte také:

Reklama