Ochutnávka z tropické dovolené aneb Zuzana „Anai“Hainallová v roli paparazzi...

Vedení mauricijského hotelu Preskil nás druhý den pobytu písemně pozvalo na uvítací párty, která se měla konat před večeří. Samozřejmě jsem pozvání na aperitiv s nadšením přijala, neboť společenské akce miluji a moc se mi líbilo, jak každému příchozímu stiskli ruku a popřáli hezký pobyt:

Mauri

Přiznávám, že to nebylo asi dvakrát vhodné, ale rozhodla jsem se zkusit si zahrát na paparazziho. Pokušení bylo velmi silné a hlavně, správný novinář nikdy, tedy ani na dovolené, nepřestává býti novinářem, byť by byl pouze externí, jak mě poučil šéf Radek. Nicméně na konci mého hodně nenápadného focení modýlků mě přítel upozornil, že ač jsem si oblékla černé šatičky:

Mauri

...lidé si začínají už všímat. Foťák jsem raději ukryla v kabelce, ale něco málo se mi přece jen pro vás ulovit podařilo. Jelikož jiní Češi akci nenavštívili, nepředpokládám, že si článek přečte některá z vyfocených dam či pánů. Schválně - poznáte národnost? Na dovolenou sem jezdí i Afričané, ale kterápak z bělošek je Francouzka, která Němka a která by mohla být Angličanka, co myslíte? Rovnou vám prozradím, že sama pouze tuším, ale jistotu nemám, použila jsem samozřejmě zoom:

Mauri

Mauri

Mauri

Mauri

Mauri

Mauri

Mauri

Mauri

Mauri

Škoda, že jsem si to nedokázala s vynikajícím suchým šampusem a skvělými jednohubkami jen tak užít. Zvláště když začalo zapadat slunce, párty provázená romantickou hudební produkcí neměla chybu. Ke konci se pár aperitivem povzbuzených dam začalo i v rytmu černých hudebníků vlnit, tak jsem se přidala. Pánové zachovali dekorum, vč. toho mého, však to znáte...

Mauri

Na paparazzi jsem si zahrála ještě dvakrát - při svatbě v hotelu Lux jsem číhala v bazénu:

Mauri

A při svatbě v hotelu Preskil jsem se při balancování na zídce maskována houštím zřítila do kytek:

Mauri

Na závěr se podívejte, jak se obléknou, když se vydají na výlet katamaránem, Francouzky věku již evidentně zralého. Prostě tak, jak mají chuť. Nic neřeší, zvláště ne mé dilema, od jakého věku a kil si už nemohu dovolit dvoudílné plavky. Odvahu, s kterou si jedna z nich oblékla minimální bikiny vhodné pro dívku o 40 let mladší, jsem obdivovala, neboť navíc nebyla tvarů právě francouzských, čili k drobnosti měla daleko.

Mauri

Důležitá poznámka: Kromě záběru z přístaviště probíhalo tajné focení za soumraku malou kamerkou, takže se předem omlouvám za kvalitu snímků.

Reklama