Na vernisáž malovaných dřevěných koní Projektu Medela (viz Medela Lejly Abbasové pokračuje), kterou můžete až do tří králů navštívit v prvním patře nákupní galerie obchodního centra Nový Smíchov, jsme si zahráli na módní policii.

Vyfotili jsme zde nejen Ivanku Andrlovou a její dceru Michaelu, ale i moderátorku Ester Janečkovou a samozřejmě Lejlu, která byl jako vždy šik.

Tady je náš redakční průzkum. Co se komu v redakci na oblečení vyfocených celebrit líbí a naopak nelíbí?

Ester Janečková

Zvolila modro-fialovou kombinaci barev na horní i spodní část oblečení. Klasické džíny doplnily fialové lodičky a průsvitná vzorovaná halenka. Pod halenkou se rýsovala tmavě modrá košilka na ramínka. Vše doplnila černými silonkami a černou kabelkou.

Klárka:  Ester je kočka, barevně to krásně sladila a ty boty bych od ní hned koupila.

Eva:  Ester to většinou sluší, ale teď asi šlápla trochu vedle. Jediné, co mě napadá, je, že byl snímek pořízen 30. dubna. A nezachrání to ani tím, že ke strašákovské halence krásně sladila boty.

Petra:  Ester ví, jak jednotlivé kousky sladit, vypadá krásně a jemně a nic mě na jejím ohozu nebije do očí. Za jedna.

Lukáš:  No, nevím, nevím...

Lejla Abbasová

Lehkou zelenou halenku s hlubokým výstřihem vpředu (a ještě hlubším výstřihem vzadu), doplnila masivním hnědým páskem, volnými modrými kalhotami a semišovými kozačkami. Vše završila dlouhými trojdílnými náušnicemi a zlatým náramkem.

Klárka:  Lejla je nádherná žena a tahle kombinace se mi na ní moc líbí, kalhoty si s klidem může dovolit užší, ale tohle stylově sedí. :)

Eva:  Lejle to sekne vždycky. Tady bych jen podotkla, že pro svou sexy postavu zvolila snad trochu zbytečně volné kalhoty.

Petra:  Ač Lejla zvolila poměrně zvláštní kombinaci jednotlivých kousků oblečení, tak celkově na mě působí příjemným a u ní vždy exotickým dojmem. Možná bych k zimním botám nevolila pro mě spíš letní pásek.

Lukáš:  Lejla je hezká, oblečení ne.

Ivanka Andrlová

Pod černý kožený kabátek si vzala sametové černé sáčko, k němu pruhované tričko s hlubokým výstřihem a fialové kalhoty, které jí barevně krásně ladily s kabelkou, proužky na tričku i s náhrdelníkem. Decentní lesklé černé lodičky vykukovaly z pod širokých nohavic jen špičkou.

Klárka:  Když už fialovou, tak ne i na těch kalhotách - je toho už nějak moc.

Eva:  Ivanka vypadá jako skutečná dáma, ale co jí to visí z kapsy? Nejsou to klíče?

Petra:  Celkově na mě tento model působí rozháraným dojmem. Dlouhé sáčko k širokým kalhotám zvláštní barvy a nějaká dětská aplikace na kapse. K sametovému saku letní tričko... no prostě mám pocit, že se to úplně nepovedlo a paní Andrlové to spíš ubírá....

Lukáš:  Paní Andrlová vypadá dobře, je to prostě dáma a hotovo.

Michaela Andrlová

Zpod károvaného svetříku jí vykukovalo nejen bříško a bedra, ale i límeček bílé košile. Krk ozdobila dlouhou hedvábnou šálou. Džíny-bokovky sepnuté černým páskem, provokativně vpředu poodhalovaly, jakou barvu kalhotek dnes Michaela zvolila. Vše doplnila černými kozačkami pod kolena.

Klárka:  Myslím, že by tomu pomohly jiné kalhoty (a nezastrčené do bot, to chce laní nožku) - třeba taky černé, anebo jiné džíny, tyhle na mě působí dost lacině.

Eva:  Postoj jako „bouchač". Jsi asi velký drsňák, Chucku. Spodek dobrý (jen si proboha mohla ohlídat vykukující" spodní prádlo). Vršek se mi taky líbí, jen by mohl být o něco delší. Čili pěkný vršek, pěkný spodek, ale dohromady mi to nesedí.

Petra:  Červené vykukující prádlo rozhodně není sexy, odkryté břicho v zimě brrrr, chudáci vaječníky...

Lukáš:  Oko vilného úchyláka okamžitě spočine na červeném prádle. :)

Chcete vlastnit malovaného koně? Více informací o internetové aukci najdete zde:
www.projektmedela.org

Která z dívek a dam se podle vás oblékla nejlépe? Co se vám na jejich oblečení líbí a co ne?

Reklama