Módní redaktorka Dana se včera potřebovala opálit a měla volno, tak jsme se rozhodli zafušovat jí trochu do řemesla. V ulicích Prahy jsme vyfotili několik dívek a žen a podrobili jejich oblečení tvrdé kritice redakčních amatérů.

Jak moc jste se líbili mně, grafičce Katce, redaktorce Marušce a redakčnímu Mopsíkovi (o něm si víc přečtete ZDE)?

 

Michala

Michala

Jakub
Michala, podle mě, krásně sladila žluté obroučky brýlí se svetříkem a sáčkem. Černé džíny jsou také fajn, i když bych možná ke žluté čekal nějakou odvážnější bílou minisukni. Každopádně palec nahoru.

Katka
Ke žlutému triku určitě ne žluté sako. V Michalině případě bych, než se v létě opálí, vůbec žlutou nenosila, protože má hodně světlou kůži a moc jí to nesedí.

Maruška
Dobrý, žlutou mám ráda, sice je to barva žárlivosti, ale moc se mi líbí. Slečna je štíhlá a pěkná, sluší jí to.

mopsikMopsík
Ta žlutá je, haf, moc křiklavá. To bych si na sebe nevzal ani v zimě na přechod.

Celkové hodnocení

 

Karolína

Karolína

Jakub
Přijde mi, že Karolína zvolila pro dnešní slunečný den příliš teplou kombinaci. Ale nedá se jí upřít, že dokáže pěkně sladit barvy, čili jeden palec nahoru.

Katka
Karolína zvolila svěží kombinaci barev. Možná bych zvolila černé boty. Vypadá daleko lépe než růžová, jak navrhuje Maruška. Jediné, co bych jí vytkla, je tvar brýlí, přijdou mi dnes už nemoderní a ztrácí se v nich její malý obličej.

Maruška
Karolíně by určitě víc seděla růžová. Ale jinak jí to moc sluší…

Mopslík
Jedna maltézačka, co jsem znal, nosívala červenou mašli a moc jí to seklo, ale toto? Holka, vyměň kabát za mašli, hoď na sebe plavky a budeš k světu!

Celkové hodnocení

 

Lucie

Lucie

Jakub
U mě to Lucie vyhrává mikinou se šlápotou. Je sice šedivá, ale přijde mi hrozně vtipná, jako by říkala: „Tady jsou schované další dvě nožky.“

Katka
Košile a kalhoty jsou dobré, kabelka perfektní, ale svetřík bych volila v krémových barvách. Dohromady to působí bohužel dost nezajímavě. Slečně nebo paní by určitě slušela sukně nad kolena, protože vypadá, že má pěkné nohy.

Maruška
Připadá mi to trochu nudné. Přesto, že bude mít miminko, tak by jí nějaká barvička teď z jara určitě na postavě neublížila.

Mopslík
Koukám, budou štěňátka. Príma, víc lidí na drbání pejsků. Haf! Haf!

Celkové hodnocení

 

Victoria

Victoria

Jakub
Teď se samozřejmě projeví, že jsem chlap: Victoria je moje dnešní favoritka. Je krásná a nestydí se za to. Krásně mi zapózovala a její svěží jarní styl působí hodně eroticky.

Katka
Zase se mi nelíbí brýle a la čmelák (i když jsou letos v kurzu). Růžová jí sluší a ze všech čtyř mi přijde nejlépe oblečená. Asi bych volila boty s menším podpatkem. Chválím opálení!

Maruška
Neslaná, nemastná, i když zřejmě trendy.

Mopslík
Tak já nevim. Možná se tahle fenka bude líbit lidskejm klukům, ale já jsem na holky, který je za co chytnout, haf! Victoria mi trochu připadá jako reklama na hladovku, a ještě to nestydatě ukazuje.

Celkové hodnocení

 

A co vy, čtenářky, jak se vám líbí modely námi vyfocených dam? S kým z redakce byste se nejvíce shodly? Která z námi vyfocených dívek a žen vám přijde nejlépe oblečená?