Venku se ochladilo, nastal čas zkontrolovat, jak moc se na podzim oblékáte módně. Tentokrát jsme to vzali pěkně napůl: tři ženy a tři chlapy.

 

Co nosí muži?

Nejprve si prohlédněte mužstvo. Dámy mají sice přednost, ale oko ženy jistě raději spočine na pěkném chlapíkovi, zvlášť pak slušivě podzimně vymóděném.

Saša

Saša

Dana
Docela dobrej. Vůbec nevypadá rusky. Oceňuji džíny a tenisky - vypadá to mladistvě.

Radek
To je chlap, nedokážu posoudit, zda mu to sluší, kdybych ho potkal, než okem bych spočinul, raději bych se zeptal, zda nejde na pivo a jestli fandí Slavii jako já. A kdyby dvakrát řekl ano, bral bych ho za fajn chlapíka

Eva
Pánovi to sekne. Pěkně sladil boty s tričkem. A bez mp3 na cestu taky nedám ani ránu. Jsme na stejné vlně.

Jakub
Líbí se mi ty proužky, dělají hezky široká ramena...

 

Richard

Richard

Dana
Dobře sladěné, retro bundička má šmrnc. Tašky u chlapů nesnáším, ale tahle přes rameno je jediný přijatelný model. Ale mohou si ji dovolit jen mladí kluci, padesátník by s ní vypadal jako zastydlý adolescent.

Radek
BRRRR, ten by určitě vypil pivo i mně. Nelíbí...

Eva
Kluk je fešák. Líbí se mi jeho bunda. Ale nemůžu se zbavit dojmu, že mu na tom sluníčku muselo být trochu horko.

Jakub
Super cvoky - trochu mi evokují frčky na uniformě, asi to bude těmi výložkami na ramenou. Všechno pěkně sladěné do modra, pohodička.

 

Honza

Honza

Dana
Asi jsem už moc konzervativní, ale ta teplákovaka s barevnými proužky mi přijde trochu buranská... Ani botám na sucháč moc nefandím.

Radek

Ten je na pivo možná i moc mladý a jinak čím víc proužků, tím víc Adidas.

Eva
Dneska se mi líbí snad všichni. Mladá móda, mladý hezoun, osobitý výraz ve tváři a nebojí se barev. Má moje sympatie. Mimochodem jaké jsou šance, že ho ještě potkám? :)

Jakub
Tohle je na mě moc moderní a ležérní - navíc nemám rád nápisy na tričku... Prostě mi přijde, že to na sebe jenom tak hodil a šel.

Co nosí ženy?

Ani ženstvo nezůstalo pozadu se zajímavými modely... kdo ale chodí oblékaný na podzim lépe? To ponecháme na vás.

Růženka

Růženka

Dana
Šik dáma. Jen by si měla zajít ke kadeřníkovi, barva, kterou zvolila, je moc chemická

Radek

Paní je sice slušně oblečená a má hezkého pejska, ale jak rád bych byl, kdyby se tu nosilo méně nudného oblečení...

Eva
I na vycházce se psem lze vypadat pěkně. Venku bylo pěkně teplo, tak mě nepřekvapuje ani letní obuv. Ráno by mi ale zmrzly nohy.

Jakub
Líbí se mi, jak paní sladila pejska s kostýmkem. Ale překvapují mě sandálky - na ty je už trochu chladno, ne?

 

Radka

Radka

Dana
Mám jen výhrady k saku, ale celkově to nevypadá zle. Sako je ale buď špatně střižené, nebo slečně prostě nesedí - odstává jí vzadu od krku, což kazí dojem.

Radek

Mám rád ženy, co se smějí - to je bod plus. Ale nemám rád ženy v kalhotách - takže celkově neutrál.

Eva
Já prozradím, že nám paní tvrdila něco o špatné náladě. Vůbec tak nevypadá a ještě jí to sekne. Možná bych zvolila sáčko o kousek delší.

Jakub
Sexy retro kočka jako z třicet let staré Burdy - mňamy, mňamy :-D

 

Marcela

Marcela

Dana
Paní je pěkně podzimně vybarvená, oceňuji módní vestičku, ale boty mi připadají trošku těžkopádné.

Radek

Takhle vypadala pravidelně moje matikářka na gymnáziu... A že mne dusila, nemám k podobnému stylu oblečení vřelý vztah... Já snad dnes nepochválím... nebo že by někoho z redakce? Kubo, kde máš sukni!

Eva
Tahle dáma se taky nebojí barev. Sladila výrazně červená vlasy se stejně barevnými šaty a oživila je vestičkou. Je to ale takové na hraně, mít ještě další věc v červené, řekla bych, že už je jí moc. Někomu se tahle barva líbí. Mně ne.

Jakub
Pohled na tuto dámu mému oku celkem lahodí, přijde mi, že krásně sladila vlasy s oděvem. I když jsem spíše pro přirozeně přírodní typy...

 

A co redaktoři?

Vyfotili jsme i sebe, abychom jen nepomlouvali ostatní. Co myslíte?

Eva Soukupová

Eva Soukupová

Jakub D. Kočí

Jakub D. Kočí

Jaký je váš podzimní šatník? Jste spíš na barvy, nebo raději chodíte unisono? A co naše fotooběti, jak se vám líbí jejich modely? Jsou lépe vyfešákovaní muži, nebo to víc sluší ženám?