Venku se dnes (alespoň v Praze) trochu oteplilo, vyrazili jsme tedy to ulic, abychom zjistili, jak jste v zimě módní. A protože jsme měli v redakci každý na fotky trochu jiný názor, udělali jsme opět malý rozstřel: palec nahoru, normálka, palec dolu.

Kdo se redakci líbil nejvíce?

Petra

Petra

Eva sml80
No, dobrý. Má pěkně sladěnou šálu a kabelku. Jinak moc pěkně černé. Ale hodnotím neutrálně, protože je to jinak docela nuda, a to mám černou ráda.

Jakub sml80
Oblečení poplatné době. I když sám chodím v černé, nemohu hodnotit jinak než neutrálně. Petra působí solidně a vkusně, žádný módní průšvih, ale ani nic vyjímečného.

Simona sml80
Praktické, ale sexapeal by člověk hledal marně. Na můj vkus moc pánské, přijde mi to jako uniforma železničáře, oživená šálou a baretem - takže kombinované s parašutistou. Přes všechny výtky: neutrál.

Míša sml80
Přijde mi to praktické, venku je kláda a Petře zřejmě není zima. Takže hodnotím neutrálně.

Celkové hodnocení: sml80

Anežka

Anežka

Eva sml67
Tahle paní se mi líbí, je sladěná i k těm vratům (smích). Nebojí se barev a umní s nimi nakládat. V téhle zimě taková teplá kombinace, to je vyloženě radost. Palec nahoru - kdyby to šlo, dám i dva.

Jakub sml67
Palec nahuru bez diskuze. Hnědou a oranžovou na ulici moc nevidíte, a přesto to vypadá moc dobře a vkusně.

Simona sml67
Kožíšek má jako nový, moc se mi líbí. Řekla bych, že Anežce na zevnějšku záleží, podle mě si zvolila vhodný styl pro svůj věk. Je šmrncovní, palec nahoru.

Míša sml80
Barevně je to hezky sladěné, paní to jde k věku, jenom tu tašku bych si nevěšela takhle na krk, takhle ji nosí průvodčí ve vlaku. Neutrál.

Celkové hodnocení: sml67sml67sml67

Adéla (vlevo) a Alice (vpravo)

Alice a Adélka

Eva sml67
Normálka. Normální průměr, teda, co se oblečení týče. Jinak mají děvčata úplně nejlepší doplněk, který si mohly vzít, a to úsměv. Za úsměv palec nahoru.

Jakub sml80
No, kdybych holky nezastavil na focení, pomyslel bych si - promiňte, jen procházím... Pro mě dnes, co se oblečení týče, nejhorší výsledek... Ale protože byly usměvavé a fajn, dávám neutrál.

Simona sml68
Holky jsou sympaťačky. Ale je to takový ten nudný studentský styl. Naprosto jim chybí kreativita, není v tom žádný nápad. U mě palec dolu.

Míša sml67
Absolutně mě to neuráží, evidentně se v tom cítí dobře. Oblečení mi přijde adekvátní věku, protože přesně takhle vidím každý den svoji dceru. Navíc dnešní mladí mají filozofii jednoduchého oblékání - prostě to tak je, zabývají se jinými věcmi a oblečení neřeší. Třeba jdou víc po duchovnu. Palec nahoru - ztotožňuju se s nimi.

Celkové hodnocení: sml67

Dnes tedy všechny jasně převálcovala Anežka. Souhlasíte s námi?

Reklama