Sotva jsme si od veder odpočaly, už jsou tady zase. A opět řešíme, jak se obléknout, abychom trpěly co nejméně, a přitom vypadaly pěkně.

Po dlouhé době jsme opět vyrazili s foťákem do ulic okouknout, co nosí české ženy a dívky. Tentokrát vám přinášíme ryze letní módní policii z pražských ulic. Povím vám, s letní módou jsme na tom asi docela dobře, protože bylo na co koukat. :-) Tady máte pár úlovků.

Hodnocení

Než se pustíme do kritiky, připomeňte si, co znamenají obrázky pod fotkami:

sml67sml67 Výborně!
sml67 Dobrý!
sml80Neutrál
sml68 Nelíbí se mi
sml68sml68 Jdi se zahrabat!

Karolína

Karolina

Eva: sml67 Karolína mě zaujala svým veselým tričkem. K tomu jako kontrast jednoduché černé kalhoty s úzkými nohavicemi, které si rozhodně může dovolit, a tenisky, které celému modely dávají lehce ležérní vzhled. Líbí se mi. Jen mobil příště strkat do kabelky, ať nedělá boule tam, kam nepatří. :-)

Jakub: sml80 Černobílá Karolína... hm... musím se přiznat, že jako chlap bych si Karolíny asi na ulici nevšiml. Navíc nemám moc rád trička s motivy a nápisy. Přesto je oblečení sladěné, takže nemám, co bych v tomhle směru vytknul. Jen nemám ani co pochválit...

Klára: sml80 Dobře barevně i stylově sladěno, jen si myslím, že ten model slečně podstatně zkracuje nohy, což je docela škoda. Já mít její takové dolní končetiny, nosím rozhodně kraťasy nebo minisukni! Tohle jsou prostě kousky, co se teď obecně nosí (džíny slimky, dlouhé tričko, Conversky...), Karolína má ale rozhodně na víc.

Viktorie

Viktorie

Eva: sml80 Tílko se mi líbí. Já bych ovšem zvolila o kousek volnější. Legíny se mi líbí ještě víc. Prima zdobení na konci nohavic to oživí.  A bod taky za žabky. Osobně nevím, co bych si bez nich v létě počala.

Jakub: sml68 Je to možná trochu drsné hodnocení, ale Viktorie prostě neví, jak se oblékat. Ano, oblečení je jistě pohodlné a přesně hodící se do stávajícího počasí, ale prostě neni pro Viktorii. Obdivuji ženy, které se se svou ne zrovna ideální postavou dovedou smířit a nesnaží se natlačit někam jinam - to vede k podobným fatálním chybám. Viktorie, naučte se skrývat své nedostatky, a naopak podtrhovat své přednosti. Skryjte bříško pod volnější halenku, vemte si sukni místo legín a podtrhněte dekolt.

Klára: sml68sml68 Viktorie si asi špatně přečetla velikosti jednotlivých kousků, které má na sobě. Typická chyba a podobně v oblečení „nahemcané“ slečny potkávám denně. Nechala přetéct břicho z úzkého trička přes malé legíny, krásný dekolt (jak si povšiml i kolega Jakub) zazdila - a ještě přes něj přehodila popruh tašky!

Eva

Eca

Eva: sml67 sml67 Za touhle mladou paní (nebo slečnou) jsem se rozeběhla bez váhání. Krásné dlouhé šaty prodlužují a zvýrazňují už tak luxusní postavu. Skoro bych nevěřila, že ten kočárek patří k ní. Šaty jsou k sežrání. Škoda, že jsem se nezeptala, kde se dají sehnat. K tomu výborně zvolené šperky a boty… Pro mě dneska jasný vítěz :-)

Jakub: sml67sml67 Tady nemám co dodat. Prostě super! Eva ví, co jí sluší.

Klára: sml67 Příjemný model, dlouhé šaty jsou pořád v kurzu, Eva má navíc krásné boty (a v nich hezky červeně nalakované nehty), zajímavé jsou hodinky i výrazné náušnice), jen bych si možná představovala jiné brýle než pilotky... ale to už bych byla asi moc velký hnidopich.

Jak se líbí vám?

Reklama