profimedia-0543545219.jpg

Foto: Profimedia

Markéta Hrubešová dává přednost pohodlí, a to my dokážeme ocenit. Pohodlné bavlněné šaty se nám líbí a tenisky Converse se k nim skvěle hodí. Kabelka je ale pěkně nudná a džínová bunda není bohužel ani z jednoho z X druhů džínoviny, které jsou momentálně trendy. Ruská ruleta v tomto případě nevyšla.

profimedia-0543545541.jpg

Foto: Profimedia

Nikol Švantnerová je téměř na každé akci a musíme říct, že vždy vypadá skvěle. Aby ne, to, jak vypadá, jí živí. Móda je tedy jejím koníčkem, a i když příliš často nezazáří v nějakém tom odvážnějším modelu, pokaždé sáhne na jistotu. Stejně jako v tomto případě. Sáčkové šaty na štíhlé tělo je evergreen. Jen příště trochu méně ošoupanou kabelku...

profimedia-0543546804.jpg

Foto: Profimedia

Outfit, ve kterém vyrazila Eva Decastelo, je téměř bez chybičky. Jen se nám takhle v létě trochu nepozdává kůže, ale vedra nejsou, takže proč ne. Tričko má trendy barvu, díky uzlíku vypadá zajímavě.

profimedia-0543547133.jpg

Foto: Profimedia

Rapperka Sharlota miluje tetování, takže pokud ho nemáte rády, nebude se vám zkrátka líbit nic, co si vezme na sebe. Nebo možná rolák a dlouhé kalhoty. Nám se líbí, když má na sobě zajímavější modely. Sukně s mřížkou už je trochu moc, celý outfit působí zbytečně lacině.

Reklama