“Chunky” sluneční brýle

S koncem léta neodkládejte sluneční brýle. Sluníčko bude svítit ostřeji a najde si vás i v zimě. Napříč módními přehlídkami a instagramy raperů a modelek se letos objevují cyklistické brýle. “Futuristicky vzhlížející sportovní brýle následují trend, který se přesunul z tenisek. Z chunky tenisek. Nabobtnané “chunky” tvary více zastíní obličej, výrazné barvy zajistí spoustu pozornosti na ulici!”  vysvětluje Robert Glos ze Snapbacks.cz.

Proužky s logy

Celý rok se skloňují slova jako „logowear“ a „logomania“. Značky se teď od loga na hrudi a celopotisků přesunuly k pásům log na rukávu či nohavici. U některých to vypadá na sílu, a pro některé je to přirozenost. A právě tyto pásy log, lze často pořídit i jako doplněk – pásek. „O návrat pásů s opakujícím se logem se postarala italská Kappa, když po letech obnovila řadu 222 Banda, která je právě o těchto pruzích. A je teď také první, kdo samotný pás přináší ve formě pásku,“ popisuje Robert Glos. Jednoduchý doplněk, který udělá v kombinaci s šaty nebo s kalhotami zajímavý výsledek!

Kappa-Pasek-Banda-Bandabelt-3.5-290-Kc-Snapbacks.cz.jpg

Pásek Kappa, 290 Kč

Kšiltovka po celý rok

Oblíbenost baseballové čepice nezávisí na sezoně, nebo počasí. Příliš mnoho sluníčka? Ranní mrazík? Mastné vlasy? Kruhy pod očima? Potřeba „schovat“ se? Důvodů, proč sáhnout po kšiltovce, je nespočet. „Spárování kšiltovky se zbytkem outfitu není nic složitého. Vyberte si kšiltovku buď podle převažující, nebo jedné doplňkové barvy outfitu. Například ji propojíte s barvou tenisek, nebo grafikou na mikině. Když kšiltovka nebude příliš vyčnívat, bude váš pocit nejlepší. A výsledný look vás musí bavit!“ doporučuje Robert Glos a dodává, že kšilt se nosí pouze dopředu nebo dozadu, když máte náladu.

New-Era-Damska-Ksiltovka-Melton-A-Frame-New-York-Yankees-9FORTY-Maroon-Gold-Snapback-890-Kc-Snapbacks.cz.jpg

Kšiltovka New Era New York, 890 Kč

Na cesty stylově

Čím větší, tím lepší. O čem je řeč? O kabelkách a batozích. Duffel bag je rozhodně to, co je nejen v kurzu, ale zároveň vás nenechá ve štychu. Do školy, do práce, přes noc ke kamarádce nebo na prodloužený víkend na chatu. Ať se chystáte kamkoli, cestujte ve stylu a pohodě. „Přestože je jedním z letošních trendů i kabelka na pásku a la ledvinka, do módy se naštěstí vrátily i praktičtější velké tašky a batohy,“ říká Robert Glos ze Snapbacks.cz. Stejně tak jsou zpět i zvířecí potisky, které unosíte nejen na oblečení, ale i na doplňcích.

Ponožky? Ponožky!

Milujete filmy? Nedokážete žít bez hudby? Bavíte se při oblékání? Dokažte to ponožkami! Ano, ponožky jsou stále trendy. Po barevných a krajkových přichází na řadu ponožky s názorem. „Koho zajímá móda, musí dbát i na to, co si natáhne na nohy. Ponožky už nejsou jenom praktickým kusem outfitu, který nemá nikdo vidět. Naopak, vypovídají o našem vkusu a náladě,“ vyzývá Glos ze Snapbacks.cz. Ponožky s potiskem nebo výšivkou jsou navíc skvělým dárkem. Doby, kdy jsme pod vánočním stromečkem nebo i o narozeninách pohrdali měkkými dárky, jsou dávno passé.

Stance-Damske-Ponozky-Dedication-Tomboy-Pink-379-Kc-Snapbacks.cz.png

Ponožky Stance, 379 Kč

Reklama