V roce 2019 si zpěvačka vyrazila do společnosti v kalhotách značky Versace. Tento kousek je už sám o sobě tak šílený, že jediná cesta, jak nevypadat směšně, by byla vybrat k němu jednobarevné jednoduché kousky – třeba černé. Sisa si ale řekla, že to by byla moc nuda a vzala si top s geometrickými tvary a průhlednými částmi, béžovou koženou bundičku, žluté boty, a pro větší dramatičnost ještě černou paruku.

1.jpg
Foto: Profimedia

O moc lépe si nevedla ani na Bratislavských módních dnech v roce 2017. Tentokrát sice nezářila všemi barvami, ale přední část šatů vypadala, jako by zpěvačka těsně před příchodem na událost spadla do skartovačky.

2.jpg
Foto: Profimedia

Ocenit nedokážeme ani další model, ve kterém se na jaře 2019 vydala na křest knihy. Žlutá sice k tomuto období patří, ale je třeba s ní pracovat s vkusem. Jestliže si někdo vybere výrazné žluté punčocháče (i když ani to moc nedoporučujeme), zbytek byl měl být už hodně decentní. Kozačky jsou příšerné a minisukně vzhledem ke zpěvaččině věku docela krátká.

3.jpg
Foto: Profimedia

Sisa bohužel umí zkazit i outfity, které jakžtakž ujdou a nemůžeme je označit za úplnou módní katastrofu. Při výběru róby na červený koberec se v letošním roce k naší lítosti řídila heslem, když je máš, tak je ukaž a své příliš velké vnady nasoukala do příliš malého korzetu. V důsledku toho jí boule lezly i v podpaží.

4.jpg
Foto: Profimedia

V posledním případě jsme se ponořily trochu více do minulosti, konkrétně do roku 2009. A vyskočila na nás tato rudá saténová „nádhera“ s průstřihy, které měly asi simulovat zobrazení žeber. Jen jich tedy pár chybí.

5.jpg
Foto: Profimedia

Reklama