Jen růžová to může být tydydududydydududypdyp, chce se zapět při pohledu na model, v němž zpěvačka v roce 2015 strávila galavečer na podporu LGBT komunity. Její ňadra zakrývaly pouze květiny. K odvážné kreaci zvolila zamotané dredy a holografickou mušličku. Pravděpodobně šlo o kabelku, ale u Miley, která vystupovala například s nafukovacími penisy, člověk nikdy neví.

profimedia-0265386879.jpgFoto: Profimedia

Stejný rok, ale tentokrát ulice New Yorku. U příležitosti jejich brázdění se zpěvačka oblékla do pastelového modelu. Sukně, top a bundička by samy o sobě ještě nebyly úplně mimo mísu, pokud by se použily samostatně a s něčím jednodušším. Jenže Miley není troškařka, a tak si tyto kousky oblékla současně, doplnila je modrými punčochami, velkými bagančaty, barevným příčeskem a vskutku netradičními slunečnými brýlemi. Vzhledem ke tmě, která je za ní, opravdu nepostradatelná proprieta.

profimedia-0260640283.jpgFoto: Profimedia

Ani model věhlasné značky Versace není zárukou toho, že bude alespoň trochu vkusný. Na předávání cen MTV se Miley Cyrus objevila ve stříbrném kompletu, ve kterém připomínala návštěvníka z jiné galaxie. Ňadra měla zakrytá jen v místě bradavek a spodní část byla pravděpodobně vyrobena ze zbytků lustru.

profimedia-0256855321.jpgFoto: Profimedia

Křivky má zpěvačka parádní, a tak je i ráda ukazuje. Oblečení zvolené na festival v roce 2013 se neslo v duchu síťoviny, peří a přelepek na bradavky, které vypadaly jako vystřižené z lepicí pásky. Snad si Miley při jejich sundavání nestrhla i část ňader. 

profimedia-0172694728.jpgFoto: Profimedia

 
Nafukovací písmena na latexových šatech sice říkají Do it, tedy udělej to, ale my se spíš ptáme: Proč jsi to proboha udělala? Zpěvačka se totiž na předávání cen MTV převlékla za prasátko. Asi tam byla i snaha být sexy, ale minula se účinkem.

profimedia-0256866873.jpgFoto: Profimedia

Reklama