Zpěvačka se za své tělo rozhodně nestydí a hrdě ho vystavuje, kdykoli může. A to i když se jde jen navečeřet do restaurace. V lesklých minišatech s řetízky by mohla klidně vystupovat ve strip klubu.

1.jpgFoto: Profimedia

Jedním slovem laciný – takový je i další outfit známé pěnice, který vynesla na akci v roce 2016. Proti zvířecím vzorům nic nemáme, ale musejí se kombinovat velmi opatrně. Lesklá látka a děrované punčocháče celku velmi uškodily.

2.jpgFoto: Profimedia

Je nám skutečně velmi líto, že zpěvačka neměla v roce 2000 na udílení cen v Los Angeles žádnou dobrou kamarádku. Takovou, která by jí zaťukala na rameno a upozornila ji, že se na akci omylem zapomněla obléknout a vyběhla jen tak v negližé.

3.jpgFoto: Profimedia

Velkou parádu neudělala ani při nakupování v Aspenu. Vzorované šaty by ještě šly, ovšem vysoký pásek ve stylu korzetu a černý svetr, který si Mariah přehodila přes rameno, veškerý jejich případný potenciál nenávratně zabily.

4.jpgFoto: Profimedia

Outfitem do strip klubu jsme začaly a jedním takovým zase skončíme. Zpěvačka si ho skutečně oblékla na návštěvu nočního klubu v Las Vegas v roce 2016. Rolák ke krku se sice nehodí, ale trocha střídmosti a elegance by neškodila.

5.jpgFoto: Profimedia

Reklama