V souvislosti s premiérou filmu The Rhythm Section a akcemi s tím spojenými se poprvé od porodu třetí dcery objevila na veřejnosti herečka Blake Lively. Ta tvoří pár s hercem Ryanem Reynoldsem. Další holčičku do rodiny přivítali na začátku října, přibližně o dva měsíce dřív, než bylo v plánu.

Dvaatřicetiletá herečka vypadá jako by od dob natáčení seriálu Super drbna (2007–2012) nezestárla ani o rok, ale s jejím módním vkusem se možná něco stalo. Jinak si nedokážeme vysvětlit, proč si na návštěvu pořadu Good Morning America oblékla to, co si oblékla.

Herečka vsadila na hořčicově žlutou barvu, do které sladila celý outfit. K prošívaným šortkám, které moc nelichotily její postavě, si oblékla bílou košili zapnutou ke krku a třpytivou vestičku. Aby se aleapoň trochu zahřála, když už nosí šortky v zimě, a ještě bez punčocháčů, přehodila přes sebe kabát Fendi. Stejné značky jsou i šortky. Nelze opomenout ani vysoké bílé ponožky a boty na podpatku, které připomínají bagančata. Za nás se tohle opravdu nepovedlo. Blake mívá mnohem vydařenější outfity.blake.jpg

Foto: Profimedia

Reklama