Asi bylo chvíli ticho po pěšině a Kim na sebe potřebovala znovu upozornit. Jak jinak si vysvětlit outfit, který si vybrala na návštěvu sushi restaurace v roce 2017. Kabátek by byl ještě v pořádku, ale igelitové šaty, které odhalovaly kalhotky ve stylu Bridget Jones, jsme opravdu nepochopily.


Foto: Profimedia

I další model je založený na tom odhalit co největší množství kůže. A Kim si v něm vyšla v roce 2017 na pochůzky po New Yorku. Při pohledu na její oděv se nemůžeme ubránit pocitu, že si zapomněla sukni a omylem vyrazila jen v punčochách. Snad jí na to brzy někdo upozornil.
 Foto: Profimedia

Kromě kůže a všeho průsvitného je Kim také velkou milovnicí latexu, což je patrné na následující fotce, kde je do něj oděná od hlavy až po paty. Model značky Balmain vynesla v roce 2020 a připomínala v něm Robocopa.

Foto: Profimedia

Tento oranžový přelud mohli spatřit obyvatelé LA v roce 2018. Vypadat jako obří pomeranč má ovšem jednu výhodu. Pravděpodobnost, že vás srazí auto je mizivá. Kapsáče jsou navíc velmi praktické a schová se do nich svačina, kosmetická taštička, mobil, klíče a mnoho dalšího.

Foto: Profimedia

Hranice mezi tím, aby žena vypadala sexy a vyzývavě je docela tenká. Kim ji ovšem přeskočila jako Galina Čisťakovová, držitelka ženského světového rekordu ve skoku do dálky. V outfitu jako z vykřičeného domu se hvězda reality show objevila loni na společenské akci v LA.


 Foto: Profimedia

Reklama