Džínovina s džínovinou se sice kombinovat může, ale čeho je moc, toho je příliš. I když outfit, který si Katy Perry oblékla na předávání cen MTV v roce 2014 byl z části recese, na červený koberec se moc nehodil. Zpěvačka se snažila napodobit svou kolegyni Britney Spears, která se v podobných šatech objevila před několika lety.

dziny.jpg
Foto: Profimedia

Chápeme, že předávání cen country umělcům v roce 2016 chtělo něco, co stylově zapadne, ale opravdu bylo nutné to, co vidíme na obrázku? Modrý kostýmek doplněný růžovými kozačkami s kravským vzorem se nedá označit jinak než slovem úlet.

country.jpg
Foto: Profimedia

Je vidět, že u outfitu na nedělní bohoslužbu se Katy snažila, aby nebyla nijak vyzývavá. Rozhodně se ale nedá říct, že by byl růžový model ala cukrová vata hezký. Botasky ani kšiltovka se k celku vůbec nehodí a podivná kabelka je také takzvaně mimo mísu.

ruzova.jpg
Foto: Profimedia

Docela by nás zajímalo, co říká na outfity své milé herec Orlando Bloom. Takhle si společně vyšli na večeři v Aspenu. Zatímco herec se držel při zemi, zpěvačka se odvázala. Zachumlala se do chundelatého kabátu, který zářil všemi barvami, a na uši nasadila tyrkysové klapky.

kabat.jpg
Foto: Profimedia

V posledním případě ani tolik nejde o nevkusné šaty, i když i ty jsou dost přehnané. Nejhorším prvkem celého looku jsou zlaté kameny, které měla zpěvačka nalepené na zubech. Vyšla si s nimi na předávání cen MTV v roce 2013.

zvire.jpg
Foto: Profimedia

Reklama