Na koncert kapely Pražský výběr vyrazila v roce 2013 v modelu, ze kterého jsou normální snad jen džíny. Zpěvačku ovšem musíme pochválit alespoň za to, že už tehdy nezapomněla na roušku. Pravděpodobně nechtěla ostatním předávat virus módního nevkusu.

profimedia-0157103868.jpg
Foto: Profimedia

Další outfit je z roku 2018, kdy Jana vystoupila v rámci Dejvického kulturního léta. Nezapomněla si svou oblíbenou vikingskou helmu ani roušku. Před případným teroristickým útokem se ochránila ocelovou vestou. Zkumavky na prstech naznačují něco o odebírání vzorků tělesných tekutin. Kdo ví, co se dělo v zákulisí.

profimedia-0375226645.jpg
Foto: Profimedia

Vymódila se i na křest vlastního CD v roce 2013. Tentokrát jí byla rouška málo, a tak si na hlavu sehnala rovnou masku, ve které se lidé dříve potápěli. Zbytek outfitu je v rámci Janiných možností vlastně ještě docela v pořádku. Oceňujeme kotníčkové boty se stále módním hadím vzorem, které by si klidně mohla obout i letos na podzim.

profimedia-0187169560.jpg
Foto: Profimedia

Džíny mají v šatníku Jany Kratochvílové své nezastupitelné místo. Většinou dává přednost klasickým jednoduchým kouskům, které doplní o to extravagantnějším vrškem a pokrývkou hlavy. Fotografie je z roku 2015 ze křtu CD s vánoční tématikou. Červenou čepičku tentokrát vyšperkovala modelem letadélka.

profimedia-0269145077.jpg
Foto: Profimedia

Opět rok 2013, ale tentokrát charitativní koncert pro děti. Tedy chudáci děti, jestli musely být vystoupení přítomné. Jana Uriel Kratochvílová totiž dokáže svým módním style vyděsit i dospělého. Tentokrát se ale přeci jen snažila zahrát na něžnější strunu, o čemž svědčí květinová zahrádka, kterou si vypěstovala na hlavě.

profimedia-0177631773.jpg
Foto: Profimedia

 

Reklama