Před deseti lety mělo premiéru filmové zpracování Alenky v říši divů, ve kterém si zahrála i Helena Bonham Carter. U příležitosti premiéry si oblékla róbu, v níž vypadala všelijak, ale rozhodně ne slavnostně. Neforemné korzetové šaty působily jako neúspěšný pokus začínající švadlenky a barevné bolerko bylo snad už jen posledním hřebíčkem do módní rakve.


Foto: Profimedia

Helena Bonham Carter nejenže přinesla meloun, ale také pořádnou dávku módního nevkusu. Zkombinovala nezkombinovatelné a výsledek podle toho vypadá. Uznáváme, že na nákup není třeba se přehnaně strojit, ale obyčejné tričko a džíny by možná stačily.


Foto: Profimedia

Udílení hereckých cen, konkrétně Zlatých glóbů, vyžaduje adekvátní oblečení i celkovou úpravu vzhledu. Slavné dámy se většinou trumfují v tom, které to bude slušet víc. Helena Bonham Carter pro ně ovšem nepředstavuje žádnou konkurenci. Alespoň podle modelu na fotografii. Každá bota jiná, šílené barevné šaty a účes, který vypadá poněkud zacuchaně – to si pochvalu rozhodně nezaslouží.


Foto: Shutterstock

Hereččina odvaha je sice možná hodná obdivu, ale spíš to hraničí s nesoudností. Sukně by se ještě dala přežít, ale vrchní část oděvu je bez okolků strašná. Nejen svým vzhledem, ale především délkou. Z krátkého topu se herečce dralo bříško, a to asi vidět nemusíme.


Foto: Profimedia

Ani na pohřeb známé majitelky cirkusu Nell Gifford to herečka nezvládla. Přitom si stačilo obléknout třeba jednoduché černé šaty. Helena ovšem dorazila v oblečení s červeným detailem, v peříčkovém kabátku, s nehodící se kabelkou a v notně ošmajdaných teniskách. 


Foto: Profimedia

Reklama