Na Ceny Anděl roku 2013 zpěvačka zvolila jednobarevné výrazné šaty, které těsně obepínaly její postavu. Látka nepůsobí na první pohled příliš kvalitně a celé šaty vypadají, jako by šlo spíše o stahovací prádlo. Ani tento efekt se ovšem zase tolik nepovedl.

Foto: Profimedia

Když v roce 2017 zpěvačka zasedla v porotě polské pěvecké soutěže Idol, kostymérky pro ni vymýšlely zajímavé kreace. Oblékly jí například do výrazného kalhotového kostýmu s nápisy Barbie. Při pohledu na něj se trochu bojíme, aby u nás nevyvolal epileptický záchvat.

Foto: Profimedia

Další outfit vynesla na tiskovou konferenci ke zmíněné soutěži a nesl se v duchu denimu. Šátek na hlavě do konceptu stylově absolutně nezapadal a celek působil jako z doby někdy před dvaceti lety. To by Farna v tomto outfitu asi sklidila větší úspěch.

Foto: Profimedia

Zpěvačka to nevychytala ani na udílení Cen Anděl v roce 2018. Kalhoty z lesklého materiálu na ní nevypadaly moc dobře a košile s třásněmi přidala jejímu trupu zbytečně na objemu. Přestože černá obyčejně zeštíhluje, tady mělo oblečení spíš opačný efekt.

Foto: Profimedia

Růžová „paráda“ je zatím z posledního udílení Cen Anděl, které se letos odehrálo pouze online. Příliš mnoho látky zpěvačce nelichotí a ona působí spíš jako růžový přízrak. Pokud byste si chtěla doma vytvořit něco podobného, stačí vzít záclonu a v pase ji přepásat.

Reklama