Přesto, že zpěvačka není se svými 170 centimetry nejmenší, v kompletu, který oblékla na udílení uměleckých cen v roce 2019, působila jako trpaslík. O několik čísel větší vršek i spodek se stejným květinovým vzorem vypadají spíš jako čalounění z domu nějaké starší dámy.

profimedia-0486920053.jpgFoto: Profimedia

Další outfit je z letošního udílení Oscarů. Podle mnoha broží na oděvu je na první pohled patrné, že jde o luxusní značku Chanel. Kostýmek, dáli se tomu tak říkat, i účes naznačují určitou snahu o to, vypadat elegantně. Výsledek ale za mnoho nestojí. A černé drápy místo nehtů působí takřka hororově.

profimedia-0497503218.jpg
Foto: Profimedia

V jednobarevných kompletech se Billie Eilish našla. My si ovšem myslíme, že by měla v hledání adekvátního stylu ještě pokračovat. Stále věříme, že se určitě zvládne obléknout i lépe. Na červený koberec u příležitosti udílení hudebních cen Brit Awards letos nakráčela ve velkém béžovém trenčkotu značky Burberry. Pod ním měla tepláky a mikinu stejné značky. Netradičním průhledným štítem se už pravděpodobně připravovala na koronavirovou pandemii.

profimedia-0499353750.jpg
Foto: Profimedia

Na další fotce má dokonce už roušku. Je ovšem ze záclonky, takže funkčností asi moc neoplývá. Na udílení cen Grammy si vybrala podivný kalhotový kostým značky Gucci. Podobnost s vodníkem Česílkem je velmi nápadná, ale vzhledem k její americké národnosti asi čistě náhodná.

profimedia-0495004086-1-.jpg
Foto: Profimedia

A i poslední model jednoznačně koresponduje se zpěvaččiným stylem, pro který se asi nejlépe hodí adjektiva divný či bizarní. Na předávání cen Billboard v roce 2019 opět zvolila béžovou, tentokrát však z módního domu Prada. Bundička působila jako obří nafukovací vesta, a kdyby v ní Billie náhodou ztroskotala na moři, určitě by zachránila i početnou lodní posádku.

5f6208119196dprofimedia-0487879922.jpg
Foto: Profimedia

Reklama