Jitka Čvančarová je velmi známá svými objemnými róbami a velkými výstřihy, které několikrát v minulosti ukázala a bývá módním tématem číslo jedna i díky své kontroverznosti. Letos se rozhodla zahalit a maličko se jí to vymstilo. Oblékla dlouhé šaty od Petry Balvínové v růžové barvě až ke krku s velkými rukávovými průstřihy až na zem, které doplnila třpytivým stříbrným psaníčkem a botami na vysokém podpatku. Herečka si ale nedokázala poradit s počasím a to trochu kazilo celkový dojem. Nejprve bojovala s venkovním deštěm a bylo evidentní, že jí byla zima a pod tenoučkou látkou to bylo v oblasti hrudníku lehce vidět. Jakmile se přemístila dovnitř, udělalo se jí evidentně horko a byla v obličeji tak zpocená, jako kdyby zrovna vylezla se sauny, což nevypadalo nejlépe. Rozhodně jsme ji litovali, protože popasovat se u rozhovorů na kameru s potem  není nic jednoduchého ani příjemného. Každopádně, magenta je sice letos trendy, ale my si myslíme, že by Jitce více slušelo něco jemnějšího a méně nápadného.

64a971f8c591aimage.png
Foto: Profimedia

Jitku letos v monstróznosti nahradila Ornella Koktová, jejíž outfit připomínal stan. Objemnou róbu v olivové barvě a lesklé látce okomentovala tak, že chtěla něco extravagantního. Podnikatelka a manželka Josefa Kokty pověřila Debbie Brown, které údajně dala volnost, jen řekla, že se chce odvázat a obléci něco speciálního. Ornella měří přes 180 cm a róba jí ještě přidávala, dokonce tak, že totálně zastínila svého manžela. K outfitu obula stříbrné páskové boty na podpatku a nehty sladila do červena. Pozornosti se každopádně rozhodně nevyhnula. Šaty tedy splnily svůj účel.

image.png
Foto: Profimedia

Jako ne příliš povedené hodnotíme i svítivě zelené šaty Ester Geislerové. Ačkoliv pochází z dílny dvorní návrhářky první dámy Evy Pavlové, Ester křiklavě zelená barva ani střih šatů nesedly. Šaty nelichotily postavě ani barvě kůže a rozparek to také nezachránil. Mnozí komentovali, že Ester vypadá jako ze seriálu Teletubbies nebo jako žába. A dokonce ani výrazné oční linky se k tomu nehodily. Každý má jiný vkus, ale nám se tato róba nezamlouvá.

64a9728869f45image.png
Foto: Profimedia

Zpěvačka Sharlota si nejspíše spletla akci. I když je pověstná svými výstředními outfity, ten, který zvolila, se na filmový festival rozhodně nehodil. Na přehlídce Debbie Brown se objevila v outfitu, který se hodí spíše na pouť, nechyběl latex ani výrazné sluneční brýle, vysoké kozačky nad koleno a spousta řetězů (rozuměj šperků). Sharlota jako doplněk zvolila kabelku ve tvaru medvídka. Ačkoliv to byl outfit na extravagantní přehlídku, kde byl dán dress code černé barvy, myslíme si, že nebyl zvolen vhodně vzhledem k události. Na druhou stranu, rapperka je tímto stylem pověstná a okázalosti se rozhodně nevyhýbá.

64a973192dd84image.png
Foto: Profimedia

Radka Třeštíková skáče z jednoho extrému do druhého. Loni přišla polonahá jen v podprsence a sukni, letos se objevila na zahájení festivalu komplet zahalená a outfit jí příliš nesedl. Pravděpodobně šlo o záměr a reakci na loňský ročník a negativní ohlasy na její outfit. Média ho popisovala jako vhodný na noční party nebo na pláž, ale nevyšlo jí to ani tentokrát. Spisovatelka outfit poskládala z černých saténových šatů a bílého rolákového vršku s tříčtvrtečním rukávem. Aby nebyl vidět ani kousek kůže, na ruce navlékla černé rukavice. Celý outfit působil neforemným robotickým dojmem a Radce se to ani tentokrát nevydařilo.

64a97369aa9cdimage.png
Foto: Profimedia

Zdroj: super, extra, profimedia, idnes, Instagram, TikTok

Reklama