Myslíte si, že existuje něco jako šťastný módní vzorec? Asi jo! Jsou totiž věci, které fungují vždy a za každou cenu, pojíme si s nimi určité vzpomínky nebo si je oblékneme kvůli někomu. A tyto outfity ve vás jistě mohou vyvovat jen ty dobré pocity.

Outfit, který vás naladí na odpočinek

No jasně, že je to domácí oblečení, ideálně rovnou pyžamo! Řeč ale není o vytahaném triku partnera nebo sepraných legínách. Na mysli máme krásný komplet, v němž se budete cítit jako paní domu, a zároveň se kvůli němu budete těšit na návrat z práce a skok po měkkých peřin.

Outfit, na který se můžete vždycky spolehnout

… takový, co je nekomplikovaný, jednoduchý a funguje vždy. My hlasujeme pro perfektně padnoucí džíny a jednoduché triko bez potisku. O tom, čím ho vyladíte, je pak už jen a jen na vás.

Outfit vyvolávající vzpomínky

Kousek, který ve vás vyvolá jen ty nejpříjemnější pocity. Nemusí to být hned svatební šaty, ale jednoduše to může být vintage sukně po babičce, starý kožich, kožená bunda, kterou jste si koupila za první výplatu nebo džíny, v nichž jste šla na prví rande se svým budoucím milým.

Outfit, který má mnoho tváří

Šaty, které si můžete obléknout do práce, na rande i na víkend. Kalhoty, které se dají nosit nejen se sakem a lodičkami, ale klidně s teniskami a batohem... Móda by měla být hravá!