Australsko-britskému osmadvacetiletému návrháři se prorokuje zářná kariéra. Vlastní značku založil teprve v roce 2018, ale jestli mu něco opravdu jde, tak je to překvapit netradičními modely a kombinacemi. Pro svou nejnovější kolekci našel inspiraci ve viktoriánské době. Na přehlídkovém mole se to hemžilo modelkami v oblečení s objemnými nabíranými rukávy, mašlemi a přehnanými siluetami. Ovšem přehnané se na Dalahově modelech zdá téměř vše. Jeho kolekce se totiž nacházejí někde mezi módním oblečením a divadelními kostýmy.

Pojďte se podívat na některé modely, které vynikají v Dalahově nové kolekci, která je určená pro podzim a zimu 2021.

Mladý návrhář rád vytváří monochromatické modely. Jeden takový vynesla i modelka na obrázku. Dominuje mu červený naducaný kabát, který vytváří siluetu podobnou zápasníkovi sumo nebo panáčkovi Michelinovi. Jisté je, že kdyby modelka náhodou zakopla, nemusí se obávat zranění, tlustý kabát by ji dostatečně ochránil. I přesto patří tento model k těm nositelnějším kouskům.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Další outfit působí, jako by byl sešitý z několika pruhovaných polštářů. V zimě musí být v tomto modelu teplo a celkově je velmi praktický. Kdykoli a kdekoli si totiž můžete ustlat a zdřímnout si. Marně se ale snažíme přijít na příležitost, na které by tato kreace dostatečně vynikla.

profimedia-0613392552.jpg
Foto: Profimedia

Další model je poněkud rozporuplný. Zatímco vršek byl vytvořen vy stylu ala černá vdova, široké kalhoty s květinovým vzorem tak trochu evokují módu hippies. Ani v tomto případě úplně nechápeme, co chtěl básník, tedy návrhář, říci naducaným prstencem kolem boků. Jedno sedadlo v metru rozhodně stačit nebude.

60b5e26fc97a9profimedia-0613392446.jpg
Foto: Profimedia

Plejádu výstředních kousků zakončíme jednobarevným pruhovaným kompletem s výrazným černým límečkem. Spodní část odpovídá trendu v podobě výrazného pozadí, a žena tak nemusí makat v posilovně, ani si nechávat do pozadí voperovávat implantáty. Také široké dlouhé rukávy jsou extrémně praktické. Stačí se trochu shrbit a můžete s nimi třeba zametat.

profimedia-0613392361.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: MarieClaire,  Russh, DailyMail, Instagram, Vogue

Reklama