shutterstock-481630009.jpg

Foto: Shutterstock

Tylové sukně patří k nejnovějším trendům roku 2022 a doplňují populární estetiku, jako balletcore a regencycore, který se stal hitem především díky seriálu Bridgertonovi. Objemný spodek jsme mohli vidět například v jarních i podzimních kolekcích.

Tylové sukně mohou být elegantní, ale mohou skvěle doplnit i ležérní outfit a dodat mu jiskru. Existuje spousta způsobů, jak zahrnout starou tylovou sukni (nebo klidně i novou) do svěžího moderního outfitu. Tylové sukně mohou být romantické, ale i zatraceně sexy.

Ve své podzimní kolekci například nezapomněl na tylové sukně oblíbený návrhář vévodkyně Kate Alexander McQueen. V modré dlouhé objemné „tylovce“ se nedávno při natáčení reklamní kampaně pro Maybelline předvedla i modelka Gigi Hadid.

FotoJeteter.jpg

Foto: Profimedia

Co k tylové sukni nosit?

Skvělou volbou, když nevíte, s jakým vrškem sukni zkombinovat, je obyčejný jednobarevný top. Díky své jednoduchosti nechá sukni krásně vyniknout. Bát se nemusíte ale ani košilí a halenek. K tomu obujte lodičky, sandále na podpatku nebo baleríny a můžete vyrazit třeba na rande nebo do divadla.

Bát se ale nemusíte obout ani tenisky. K těm můžete obléct zase bílé triko, džínovou nebo koženou bundu. A voila, ležérní outfit je na světě. I svetr může vypadat překvapivě šik, když je stylizovaný s tylovou sukní. Jde o jeden z nejlepších způsobů, jak vytáhnout tylovou sukni i v chladnějším počasí.

FotzuioJet.jpg

Mohito, 699 Kč / Comtessa, 870 Kč / Mohito 999 Kč / Foto: Se souhlasem Mohito, Comtessa

Zdroje: Chric Pursuit, InStyle

Reklama