Michelle Obama
Bývalá první dáma USA dorazila na ceremonii v monochromatickém outfitu od návrháře Sergia Hudsona. Fialovým modelem s dlouhým kabátem, kalhotami s vysokým pasem a výrazným opaskem Michelle rozhodně nezklamala. Oblékla se teple, ale zároveň elegantně, a tak, aby nechala vyniknout novou první dámu. Na její outfit se můžete podívat zde.

 
Foto: Profimedia

Lady Gaga
Na inauguraci vystoupila populární zpěvačka Lady Gaga, která se blýskla v róbě Schiaparelli sestávající z černého vršku a mohutné červené balónové sukně. Trošku připomínala makovou panenku, jen motýl Emanuel chyběl. Nahradila ho alespoň zlatá brož ve tvaru holubice. Zpěvačka se svým modelem postarala o dramatický dojem a zároveň zachovala dekórum.


Foto: Profimedia

Jennifer Lopez
Své vystoupení měla na inauguraci i zpěvačka Jennifer Lopez, která vsadila při výběru oblečení na jednoduchost a od hlavy až po paty se oblékla do bílé. A od hlavy až po kotníky se také zahalila do Chanelu. Základními prvky byla hedvábná volánková halenka, třpytivé kalhoty se širokými nohavicemi a dlouhý tvídový kabát. Boty sice nejsou vidět, ale prý vynesla značku Jimmy Choo. Nešlo jen o to, jak Jennifer Lopez vypadala, ale i to co řekla. Do písní vložila španělské prohlášení: Jeden národ, pod dohledem Boha, s neoddělitelnou svobodou a spravedlností pro všechny.


Foto: Profimedia

Kamala Harris
Nová viceprezidentka Spojených států amerických Kamala Harris se častěji objevuje v kalhotách a svých oblíbených teniskách značky Converse. Tentokrát ale zvolila šaty ve fialové barvě se stejně barevným kabátkem. Touto barvou uctila nejen myšlenku jednoty, ale také Shirley Chisholm, první černošku zvolenou do Kongresu. Neodpustila si svůj typický perlový náhrdelník.


Foto: Profimedia

Amanda Gorman
Opomenout nelze ani třiadvacetiletou americkou básnířku a aktivistku, která v rámci ceremonie vystoupila se svou básní. V ní volala po sounáležitosti a jednotě. Na pódiu byla vskutku k nepřehlédnutí. Oblékla si totiž zářivě žlutý dlouhý kabát značky Prada, pod něj bílou košili a pouzdrovou sukni. Zaujala také červenu čelenkou do vlasů, rovněž šlo o značku Prada.


Foto: Profimedia

Reklama