obrazek.jpgZ kolekce: Zara

  • Dovnitř či ven?

Dovnitř i ven, tak zní odpověď na výše položenou otázku. Povolená je i kombinace obou variant, jak můžete vidět na ilustrační fotografii. Ledabylý způsob nošení je v poslední době trendy záležitostí. Dodá módní kreaci originální šmrnc a vy se tak stanete nepřehlédnutelnou. Košili můžete zastrčit do klasických džínsů, ale i elegantních sukní. Pokud máte doma košili, která vám nejde dopnout přes hrudník, oblékněte si pod ni obyčejné bílé tílko. Rázem získáte ležérní outfit, který unosíte především ve volném čase. Nebojte se ani netradičních kombinací. Kombinace různých vzorů je letos stylovou záležitostí.

5b850e69b4ff0obrazek.jpgZ kolekce: Bershka

  • Košile a mikina

Dva oděvy, které letos mají prvenství ve světě módy. Zvláště v podzimním období budou nepostradatelnou součástí dámských šatníků. Pokud přemýšlíte, jakou mikinu si ke košili obléknout, poradíme vám. Může se jednat jak o levnější sportovní kousek, tak drahý značkový svršek. Co se týče celkového outfitu, spodní část může být jakákoliv, od volně střižených kalhot až po obepnuté sukně. Záleží pouze na vás, jak moc se odvážete. 

5b850f2540e2cobrazek.jpgZ kolekce: Stradivarius

  • Džínová kreace

Ještě nedávno nám módní odborníci radili, že bychom neměly nosit dva různorodé denimové oděvy pospolu. Teď je ale vše jinak. Už se nemusíme bát, že bychom mixem džínoviny šláply vedle. Naopak, můžeme je mezi sebou kombinovat dle chuti. Tak totiž zní diktát od předních světových návrhářů. A jestli budete mít pocit, že je té modré až příliš, oblékněte si kabát či sako v zemitých tónech. Právě tyto barvy se k denimu skvěle hodí.

5b85133337c62obrazek.jpgZ kolekce: Orsay

  • Zaměřeno na detail

Detaily jsou tím, co dělá módní kreaci zajímavou. Nikdy bychom tedy na ně neměly zapomínat. U jednobarevných košil to platí dvojnásob. Bílou či jakoukoliv jinou košili nápaditě doplňte o masivní náhrdelník či speciálně navržené mašle určené právě k tomuto svršku. Rázem povznesete model do módních výšin.

Nenechte si ujít:

Uložit