Bílá košile

63da4e31a94b7obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Pokud byste si měli vybrat jeden kousek, měla by to být právě bílá košile, kterou využijete v práci, do divadla, na slavnostní příležitosti, párty, ale i na běhání po městě nebo kávu s kamarádkou. Její variabilita a nesmrtelnost jsou prokázany staletími. V dnešním světě patří neodmyslitelně k základům všech šatníků. Popularita bílé košile je rozhodně pořád na vzestupu, učí se ji nosit ženy i muži všech věkových kategorií i typů postav. Jednoduše sluší všem a existuje široká škála způsobů, jak ji nosit.

Zavinovací šaty

63da4fd1cac8cobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Málokdo je má v šatníku, ale tento věčný kousek sedí 99 % procentům postav, ať jste jakkoliv širocí či vysocí. Tento střih ne nadarmo ještě nechyběl v žádné letní sezóně. Jsou to právě takto střižené šaty, které lichotí všem postavám a jediné, na co se u nich musí dát pozor, je délka. Pokud sáhnete po midi, rozhodně nešlápnete vedle. 

Kalhotový kostým

63da506d141efblobid0.jpg
Foto: Shutterstock

Dalším naprostým evergreenem je kalhotový kostým. Ať už si ho pořídíte v jakékoliv barvě, nebo materiálu (len, samet, vlna, bavlna) vždy vás zachrání, když zrovna nevíte co na sebe. Navíc, když ho rozdělíte, máte dva kousky oblečení, ze kterých můžete vytvořit další a další outfity.

Trenčkot 

63da50d0b747dobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Trenčkot v midi délce patří také k věčným kouskům šatníku jak u mužů tak i u žen. Je to naprostá legenda mezi módními kousky a můžeme si ho v dnešní době oblékat i k naprosto volnočasovým outfitům, jako jsou teplákové soupravy nebo mikiny s legíny. Trenčkot jakýkoli look pozvedne na úplně jinou úroveň. A k večerním formálním šatům si ho můžete vzít jakbysmet.

Brože, barety a perly

63da515d82084obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Tyto doplňky budou IN vždy. Bude to sice možná působit v některých případech usedleji, ale pokud do těchto kousků investujete, můžete si být jistí, že vám z šatníku s novou trendy sezónou nezmízí, naopak se tam zabydlí na hodně dlouhou dobu.

Malé černé

63da52b98d71cobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Kratší černé šaty se vám budou vždy hodit a proto je mějte ve svém šatníku vždy ve vaší velikosti. Dají se krásně kombinovat a neokoukají se. Budou se vám hodit na spoustu příležitostí.

Zdroj: Stylistka Julia Silajdžić, Elba, Bibloo

Čtěte také: