Anna, 18 let a Kateřina, 16 let

Holky se oblékly úměrně dle svému věku a vypadají velmi stylově. Trička s potisky značek jsou rozhodne IN, stejně tak bílé tenisky. Ačkoliv každá z dívek zvolila trochu jiný styl bot, oba jsou k sukním naprosto v pořádku. U Anny se nám také velice líbí pásek, který hezky doplňuje celý outfit a dává mu šmrnc. Barevně ladí s kabelkou, páskem na hodinkách a brýlemi. Kabelku bychom u obou děvčat volily klidně trošku menší, ale jako ženy chápeme, že občas je velká kabelka nutností, jelikož se toho do ní hodně vejde.

Jaroslava, 65 let

Z paní Jaroslavy by si mohly vzít příklad i mladší ročníky. Je super, že se nebojí výraznějších barev. I přes to, že jsou šaty hodně vzorované, stále působí elegantně. Petrolejové baleríny celek nijak neruší. Palec nahoru dáváme za proutěnou kabelku, která je trendem již několikátou sezónu. 

Marek, 26 let

Příjemně nás překvapil také šestadvacetiletý Marek. Z jeho outfitu je patrné, že mu není jedno, jak vypadá. Velmi vhodně zkombinoval sportovní a elegantní prvky. Vyštíhlené kalhoty mu perfektně sedí stejně jako sako ve výrazné modré barvě. Zpestřením je košile s jemným vzorem. Doplňky v černé barvě Marek nic nezkazil. 

Laura, 25 let

Laura zvolila jednoduchý ležérní outfit, který se skvěle hodil do aktuálního počasí. Volné šik tříčtvrteční kalhoty do pasu doplnila černými sandálky s vyšší podrážkou, která je aktuálně také velmi trendy. Jednoduché černé boty a kalhoty dávají dobře vyniknout barevné košili bez rukávů, kterou Laura chytře svázala na kraji kalhot. Vše pak doplnila už jen jednoduchým náramkem a výrazným prstýnkem. Ačkoliv je outfit jednoduchý, vypadá velmi pekně a stylově. Méně je zkrátka někdy více.

Reklama