Miriam (29)

Miriam nás upoutala na první pohled. Její outfit byl krásně vyladěný až do posledního detailu. Dlouhé modré košilové šaty s úzkým páskem ji opticky zeštíhlily. Moc se nám líbí také výrazné rudé lodičky, které dodávají outfitu šmrnc. Kabelka barevně ladí s brýlemi a páskem. A nakonec má na sobě Miriam ještě slaměný klobouček, který je letos v létě velmi trendy. Ten byl ještě ozvláštněný černým závojíčkem. Celkový dojem je na jedničku. Miriam byla za dámu a moc jí to slušelo. Je důkazem toho, že i ženy s větší konfekční velikostí mohou chodit krásně oblékané a nemají se za co stydět.

5f310443875f5OI001203-1-.jpg

Elena (62)

Je vidět, že o sebe paní Elena velmi dobře pečuje a rozhodně má smysl pro módu. Některé dámy v jejím věku už oblékání příliš neřeší, což je škoda. Paní Elena vypadá v červeno-bílých šatech velmi elegantně a má šmrnc. Její věk bychom jí rozhodně nehádaly. Je vidět, že v módě umí chodit a je velmi moderní ženou. Její šaty jsou perfektní a lichotí postavě. S nimi hezky sladila i botky, hodinky s bílým řemínkem a kabelku. Kabelka s hnědými detaily se k celkovému outfitu velmi hodí. Hnědá navíc hezky rozbíjí kombinaci bílé a červené. Dámy v podobném věku, vezměte si z Eleny příklad.

OI001029.jpg

Jana (23)

Šaty s proužky, které oblékla třiadvacetiletá Jana, jsou v létě velmi populární, protože evokují námořnický styl. Nás zaujalo, že tento konkrétní kousek je ještě ozvláštněný černými pruhy látky a černou síťovinou kolem výstřihu. Tyto prvky dělají šaty ještě zajímavějšími. Co se týče doplňků, držela se Jana při zemi, ale rozhodně neudělala krok vedle. Jednoduché černé sandálky jsou určitě velmi pohodlné a kabelka má zajímavé detaily v podobě barevných krystalů. Zkrátka příjemný letní outfit!

OI001017-1-.jpg

Ksenia (20)

Dvacetiletá Ksenia doslova rozzářila celou ulici. Červená je barva, která sluší snad každé ženě bez ohledu na věk či barvu vlasů. Díky své štíhlé postavě si dívka mohla dovolit vyrazit ven v krátkém overalu, který odhaloval její štíhlé a dlouhé nohy. Barva je krásná a krajkové průstřihy dělají z modelu hravý kousek. Zbytek outfitu dotvářejí hnědé doplňky v podobě elegantního batůžku, sandálků a brýlí. Co se týče šperků zvolila Ksenia zlatou. My jsme s výsledkem spokojené. 

5f31043705cd4OI001028.jpg

Nikola (28)

Nikola zvolila krásné zavinovací šaty z hedvábí, které je ideálním materiálem na léto. Vázání v pase hezky zvýraznilo její pas a Nikola tak dala vyniknout svým ženským křivkám. Zajímavá je i háčkovaná kabelka, která celý outfit ozvláštnila svou výraznou žlutou barvou. Takto originální kousek vždy upoutá. Vše pak Nikola doplnila už jen jednoduchými šperky a světle modrými botkami na nízkém podpatku. Možná bychom jen příště klidně volily botky bez pásků přes kotníky, které by ještě více protáhly Nikoliny dlouhé nohy.

5f31043a833faOI000737-585386755799738-1-.jpg

Reklama