Natálie, 15 let

Na mladé studentce Natálii nás potěšilo, že rozzářila ulice výrazným červeným tričkem stylu polo. Outfit je celkově v pánském stylu. K tričku si vzala kalhoty s jemným proužkem ve třičtvrteční délce. Slečna je dost vysoká, takže jí zbytečně nezkrátily nohy. Menší ženy by si kalhoty v této délce raději brát neměly. Aby oblečení nepůsobilo moc usedle, rozbila ho Natálie rošťáckými teniskami Converse, které spolu s černými silonkami vytvářejí zajímají kontrast. Hodinky by mohly mít hnědý pásek, aby ladily s opaskem na kalhotách. 

holka.jpg

Jan, 27 let

Jan nás zaujal nejen svým oblečením, ale také sympatickým vzhledem. Nejdřív jsme si myslely, že pochází ze severu, ale perfektní čeština nás vyvedla z omylu. Jan zvolil ležérní a nenucený outfit vhodný na běžné pochůzky. Výrazným prvkem jsou petrolejové kalhoty, ke kterým bylo potřeba další barvy ladit obezřetně. Bílá, šedá a černá většinou nic nezkazí a mladý muž udělal dobře, že zvolil právě tyto barvy. Tričko pod sakem vypadá velmi skvěle, ale pozor, pánové, hodí se to jen na neformální příležitosti. Na plesy rozhodně ne, jak si někteří zřejmě mylně myslí.

5d6ff5f40b4f2image.png

Adéla, 22 let

Adéla byla při žádosti o fotku hodně veselá a usměvavá, což podtrhuje i její oblečení. Červené letní šaty jí jako tmavovlásce moc sluší a vynikají na opálené kůži. Aby nebyla až moc za dámu, obula si k nim stylové bílé tenisky na vysoké podrážce. Na zádech má elegantní černý batůžek, za což ji moc chválíme. Na ulici totiž často vídáme ženy v šatech a s outdoorovými batohy na zádech, což působí jako pěst na oko. Stylové jsou také velké brýle. 

5d6ff64719fbfimage.png

Julie, 17 let

Outfit Julie nás velmi zaujal, protože je nejen módní a stylový, ale líbilo se nám, že byl originální a jiný oproti tomu, co jsme během dne v ulicích Prahy potkaly. Julie má pěknou štíhlou postavu, a tak si může dovolit kalhoty se širokými nohavicemi, které by jiné slečny mohly rozšiřovat a nepůsobily by na nich příliš lichotivě. Moc se nám líbí zajímavě řešený crop top, k němuž Julie sladila velkou látkovou gumičku. Celek působí dojmem sportovní elegance a je adekvátní k Juliině věku. Možná bychom jen k jejímu éterickému vzhledu zvolily méně robustní boty. Outfit by pak působil o něco jemněji. 

5d6ff68d0c1c2image.png

Reklama