Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Poslední dobou se snažím vrátit do svého šatníku barvy. Ale černá často zůstává základem. Podobně jako na této fotce. Sukně nosím častěji než kalhoty, tato od značky Medicine je z bavlny s gumou v pase a pořizovala jsem si ji v dubnu online na Answear snad týden po porodu. Miluji její barevnost, pohodlnost a kapsy, ty jsou vždy víc než příjemný benefit. Do punčocháčů raději trochu investuji, většinu jich mám z anglického řetězce Marks & Spencer, vydrží opravdu dlouho. Stříbrné kožené tenisky Mango jsem koupila v outletu Freeport Hatě asi za 149 Kč a nosím je nyní téměř každý den. Kožená bunda je ze španělského Manga a mám ji již několik let. I tady se investice rozhodně vyplatila.

Veronika Bulánková, redaktorka

Počasí nás ještě potěšilo posledními teplými dny a toho jsem musela využít. Deseti vrstev si ostatně užijeme ještě dosyta. Za hlavní a nejvýraznější část svého outfitu považuji sukni s hadím vzorem. Koupila jsem si ji den před focením v Mohitu. Jak jinak než ve slevě za 299 korun. Je z docela silného materiálu, takže se s punčochami bude dát nosit i v zimě. Zvířecímu vzoru jsem zůstala věrná i na kabelce. Je značky Deichmann a stála mě 399 korun. Kupovala jsem ji asi před třemi týdny, takže kdyby se vám líbila, určitě ji ještě seženete. Na vrchní části těla mám obyčejné černé tílko, které patří k mým nejoblíbenějším částem oblečení, protože se dá vzít prakticky pod cokoli. Aby mi ráno nebyla zima, přehodila jsem přes sebe sáčko s výrazným zipem a asymetrickým střihem. Je z New Yorkeru, ale mám ho už minimálně sedm let, takže na cenu si vážně nevzpomenu. Nejdražším kouskem jsou černé kožené boty z Deichmanna a jejich cena byla kolem 1500 korun.

Karolína Waberová, redaktorka

Tentokrát jsem si na sebe vzala outfit, který je momentálně můj nejoblíbenější. Byla jsem takto oblečená i v Amsterdamu, což se ukázalo nakonec jako ne moc dobrý nápad, protože kožíšek rozhodně není do deště. Jinak ale skvěle zahřeje. Poslední dobou jsem znovu začala nosit zvonáče, i přes to, že jsem si asi tak v roce 2005 řekla, že už je nikdy nevezmu na sebe. Teď jsou zase v módě a mám ve skříni troje. Jedinou nevýhodu je, že zkracují nohy. Proto k nim nosím tenisky na vysoké platformě, které mi je trochu prodlouží. Šedý roláček přímo zbožňuji! Mám ho ze second handu asi za 30 Kč a už ho oblékám čtvrtou sezónu. Na hlavně jsem dlouho nenosila vůbec nic, ani v zimě, protože mi přišlo, že ve všech čepicích vypadám strašně. Potom jsem ale zjistila, že nejlépe vypadá baret. Je z Primarku, stejně jako mikro zelená kabelka, a stál kolem stovky.

Marta Kratochvílová, editorka

Můj outfit byl celkem jednoduchý a zároveň elegantní. Hlavním prvkem v něm je kabátek ze Zary, který jsem si nedávno koupila, a stál, myslím, 1599 Kč. Stále je v prodeji v různých barvách. Pod ním mám černý svetřík s dlouhým rukávem z C&A. Jeho cenu už si nepamatuji, ale myslím, že nebyl dražší než 250 Kč. Černé kalhoty mám taktéž ze Zary. Nosím je už dva roky a nedám na ně dopustit. Jsou mé nejoblíbenější. Myslím, že je prodávají i letos. S kalhotami pak splývají kozačky nad kolena od firmy Baťa. To byla trošku investice, protože stály 2499 Kč a hodně jsem se u jejich koupě „kroutila“ a dlouho ji zvažovala. Jsou to však konečně kozačky, které jsou úzké a z mých hubených nohou nesjíždějí. Většina kozaček je mi na lýtkách hodně volná. Modrá kožená kabelka, která doplňuje královsky modrý kabátek, je od české designérky De la gray a dá se nosit i jako ledvinka. Nemohla jsem jí odolat. Původně jsem ji chtěla na léto, ale dá se unosit i během podzimu, když k ní dobře zvolíme zbytek. Svým oblečením bych ráda ukázala, že se ani na podzim nemusíme bát barev, a to ani pastelových (viz kabelka).

Michaela Malečková, recepční

Tentokrát jsem se fotit vůbec nechtěla, zvlášť po minulé kritice. Ale našim milým redaktorkám nedokážu nic odmítnout, a proto znovu nesu kůži na trh. Šaty jsem koupila zrovna předevčírem od firmy CIKCAK v Praze na Andělu za 590 Kč. Kozačky jsou z CCC za 999 Kč a kabelka U.S.POLO ASSN. Nevím, kolik stála, protože to byl dárek k Vánocům. Přeji každému, ať nosí, co se mu líbí a v čem se cítí dobře.

Čtěte také:

Reklama