m

V Evropě je vedro k zalknutí. Ženy se víc obnažují, než oblékají. Přesto chtějí vypadat co nejlépe. Co kdybychom nakoukli tam, kde mají s horkem zkušenosti, a podívali se dál než za evropská humna? Na ženy z jiného světadílu, třeba rovnou do Austrále. Oblékají se jinak? Mají lepší vkus? Zkuste to porovnat.

Nebudu zastírat, že mám ráda módu ulice. Je mnohem osobitější a inspirativnější. Přestože si módní blogeři vybírají krásné „holky“, které si v ničem nezadají s modelkami, jejich oblečení mnohem víc vypovídá o ženské kreativitě a smyslu pro kombinace.

Když jsem si našla „street style“ v australském vydání Harper's Bazaar, musela jsem uznat, že bychom se, my Evropanky, měly (nebo mohly) od nich učit.

Jejich styl je možná usedlejší, ale v mnohém vkusnější a elegantnější než ten náš. Zřejmě jsou natolik sebevědomé, že si nemusí nic dokazovat a poutat pozornost za každou cenu.

Zatímco Evropa už neví, co by, Austrálie je tak nějak sympaticky nad věcí. Nehoní se bezhlavě za módními trendy, ale je svá. Z každého si vezme něco a libuje si spíš v jednoduchosti. A to jí jistě svědčí.

Posuďte samy, milé ženy-in.

Foto: www.harpersbazaar.com

Čtěte také:

Reklama