sd
Zdroj foto: Happymum.cz

Jste v radostném očekávání a už se nemůžete dočkat toho drobečka, kterého nosíte pod srdcem? Jistě se vše nyní točí kolem ještě nenarozeného potomka, ale milé ženy, nezapomínejte ani na sebe! Vyrazte na nákupy a pořiďte si něco hezkého, protože i v těhotenství můžete být trendy a vkusně oblečená, abyste se cítila co nejlépe.

Doba, kdy se nosily vytahané a o několik čísel větší věci a slovní spojení těhotenská móda bylo z oblasti sci-fi, je naštěstí už dávno pryč. „V současnosti již není těhotenská móda nudnou a fádní záležitostí. Pryč jsou doby, kdy těhotné ženy nosily pytlové šaty, které měly za cíl co nejlépe zakrýt těhotenství. V současné době těhotenská móda nepředstavuje obrovské, neforemné střihy, které často zahalují více, než mají. Těhotenské oblečení by totiž mělo hlavně zvýrazňovat přednosti, a až potom zakrývat případné nedokonalosti. Hitem letní sezony Happymum je námořnický styl,“ říká o těhotenské módě Beáta Marcolová, majitelka obchodu Happymum.

sd
Zdroj foto: Www.bonprix.cz

Často si také ženy kladou otázku, kdy vlastně začít nosit těhotenské oblečení, zvláště pak těhotenské kalhoty. A právě na tohle jsme se Beáty také zeptali. „Přibližně od třetího měsíce bříško nabírá na objemu, což se může projevit i na tom, že své kalhoty už nezapnete. I když je doba, kdy začít nosit těhotenské oblečení, velmi individuální, obvykle je to od třetího až čtvrtého měsíce. Těhotné maminky většinou nemohou nosit kalhoty s klasickým pasem, proto výrobci přicházejí s těhotenskými kalhotami s elastickým bavlněným pásem.“

Nyní se, milé nastávající maminky, můžete podívat do naší fotogalerie, kde objevíte spoustu inspirace právě pro vás.

Čtěte také:

Reklama