Přispěl k tomu určitě i její perfektní styl oblékání. Dokazuje, že i právnička se může oblékat stylově. Nudné tmavé kostýmky u ní rozhodně nenajdete. Jejími poznávacími znameními jsou jemnost, ženskost a elegance.

  • Kombinace černé a bíle je nesmrtelná a často ji lze vidět právě na outfitech do práce. Amal si s ní ale hezky pohrála. Jednoduché šaty s límečkem ozvláštnila výraznou červenou stuhou. Jak málo stačí k tomu, aby byl outfit povýšený na novou úroveň.

image.png

  • Nepřehlédnutelná byla také na svatbě prince Harry s Meghan. Zvolila střihem jednoduché kanárkově žluté šaty a k tomu stejně barevný klobouček. Vše doplnila zlatými lodičkami a jednoduchým zlatým psaníčkem. V davu se rozhodně neztratila a kdyby se náhodou na chvíli oddálila od svého manžela, v mžiku by ji našel.

5cf4d1ff031d7image.png

  • Na romantickou večeři s Georgem vyrazila Amal ve výrazném károvaném kostýmku. Zajímavý je horní asymetrický díl i odvážný vzor. Skoti by měli radost.

5cf4d1ccb8ff3image.png

  • Všechny přítomné Amal oslnila na párty u příležitosti 50. výročí společnosti OMEGA. V krémové róbě vypadala skoro jako nevěsta. Když se rozešla, třásně kolem ní vlály. Opět zvolila své oblíbené zlaté lodičky a psaníčko ve stejné barvě.

5cf4d1633590fimage.png

  • Že má i drsnější módní tvář, ukázala Amal, když si na pochůzky po městě oblékla koženou bundičku. Tmavý celek oživila výrazným náhrdelníkem a nechyběly ani velké sluneční brýle, které jsou pro ni velmi typické.

5cf4d111ec635image.png

  • Další outfit známé právničky se hodí jako inspirace na oblečení do kanceláře pro současné horké dny. Netradičním prvkem je límeček se zvířecím vzorem. Jen kabelka se možná trochu nepovedla. Černá působí tak trochu jako pěst na oko. Více by se hodila oranžová nebo krémová.

5cf4d0d941a6cimage.png

Přečtěte si také:

Foto: Profimedia, Shutterstock

Reklama