Do newyorských ulic si Karolína s Archiem vyrazili jako opravdu stylový pár. Jejich outfitům nelze nic vytknout. Jsou totiž jasným důkazem toho, že v jednoduchosti je krása a k parádě vám stačí opravdu jen málo. Pokud totiž umíte sáhnout po těch správných kouscích a barvách, máte vyhráno!

Trendy Karolína

Pokud se nějaký vzor hlásí tuto sezonu o slovo, je to puntík. Trochu retro, možná příliš holčičkovské (pro někoho až infantilní) a rozhodně nepřehlédnutelné. Puntíky v té správné podobě umí ale udělat hodně parády. Líbí-li se vám, radíme, vsaďte na černobílou nebo hnědobílou klasiku, a to v podobě šatů. Midi délka, výstřih do V a v nejlepším případě zavinovací. V takovém případě budete za pravou dámu. Podobně jako Karolína.
K černobílým šatům se opravdu skvěle hodí červené akcenty. Chybu ale neuděláte ani s královskou modří nebo bílou. Klidně sáhněte také po slamáku a ratanové kabelce.
kurk1.jpg

Elegantní Archie

Bílé kalhoty jsou trochu problematické, a to pro obě pohlaví. Neodpustí žádné kilo ani velký zadek. Ale pokud váš partner vlastní vysokou atletickou postavu, nemusí mít strach, a naopak mu bílé kalhoty budou lichotit.
Kombinace bílé s jemným odstínem modré a béžové je pak skvělá letní volba. Pro větší odvaz doporučujeme barevné ponožky se vzorem. Outfit tak dostane hned trochu jiné rozměry.

Také si přečtěte:

Uložit

Uložit

Reklama