Zpěvačka Rita Ora se na akci Capital’s Jingle Bell Ball v Londýně objevila v asymetrických šatech odhalujících její dokonalé bříško. Outfit je sice zajímavý a zřejmě oslavuje dobu milénia, protože vypadá jako z popového klipu v roce 2000. Jen bychom k němu už nezvolily masivní doplňky.

Jako vždy dokonale upravená reality star Kim Kardashian si vyrazila na nákupy po LA a byla elegantní a sexy zároveň. Moc se nám líbí rovné kožené kalhoty a asymetrický svetr. Jediné čemu nerozumíme, je to, proč si pod něj nevzala svůj převratný vynález - pásky na ňadra. Blesk fotoaparátu tenký top prosvítil a je vidět vše.

Modelky Jasmine Sanders a Nicole Williams byly hlavními hvězdami akce Maxim December Issue Party v Miami. I když jsou oděny poměrně spoře, z módního estetického hlediska je vše v pořádku. Jen na takových postavách mohou vypadat dobře ultrakrátké šaty s výstřihem, který ale nepůsobí lacině.

Zpěvačka Katy Perry se na iHeartRadio Jingle Ball 2019 v LA objevila v červených šatech s červenými doplňky. Jako jedna z mála působila opravdu vánočně. My bychom si vzaly červené šaty i lodičky klidně na jakýkoliv ples, ale červený lesklý baret už nám přijde trochu přehnaný. Ke Katy se však hodí.

V Goja Music Hall se konal vánoční večírek herců z muzikálu Čarodějka. Natálie Grossová a Denisa Grossová zvolily outfity, které se hodí k jejich věku. Skvělá je sukýnka Guess v kombinaci s lesklou bundou. Nedá se říci nic jiného, než že výběr byl trefou do černého.

Zdroj fotografií: Profimedia

Zpěvačka Eliška Ochmanová se dostavila v outfitu, který vypadá trochu jako kostým pro moderní čarodějku. Pokud to tedy byl záměr, chápeme. Jinak by bylo potřeba pár věcí upravit. Barva kostýmku Elišce vůbec nesluší a její pleti dodává zelený nádech. Pas kalhot by měl být vyšší, tvar bot je dobrý, ale zlatá špička je úplně mimo. Mnohem lépe by k outfitu seděly lodičky v „nude“ odstínu. Top je sice sexy, ale na rozdíl od Jasmine Sanders a Nicole Williams je to ta laciná varianta smyslnosti.

Reklama