Pastelově modrá se stala barvou nejedné první dámy. Oblékla ji Jackie Kennedy, Melania Trump a zalíbení v této trendy barvě nyní našla i Brigitte Macron.

První dáma USA si v den inaugurace oblékla šaty od amerického návrháře Ralpha Laurena, první dáma Francie ke stejné příležitosti oblékla komplet značky Louis Vuitton. Obě první dámy sáhly po pastelově modré barvě. Na rozdíl od Melanie, která splnila požadavky outfitu na 100 %, Brigitte byla několikrát vyčtena jak zmiňovaná barva, tak délka sukně, která se zdá být k jejímu věku neúměrná.

foto

O tom, že má Melania Trump módu v malíčku, už víme. Bývalá francouzská učitelka a manželka nového francouzského prezidenta za to nyní bude pod drobnohledem, zdali uspěje jako nová módní ikona. Osobně se domnívám, že za tu krátkou dobu, co je k vidění v médiích, je její styl osobitý a rozhodně se v ní pověst francouzského šmrncu a stylu nezapře. Její outfity jsou formální, elegantní, přitom jednoduché.

foto

A co zmiňovaná modrá barva slavnostního outfitu?

Že je tato barva jedničkou v šatníku Brigitte je z těch několika fotografií, které obletěly svět, zcela jasné. Modrá bývala také dlouhou dobu považována za barvu králů a symbolizuje oddanost a tradici. Pastelový odstín je navíc tuto sezonu trendy, tak si říkám, proč ne?

Foto: Profimedia

Reklama