Jedenatřicetiletá princezna Beatrice byla v minulosti kritizovaná kvůli svému příliš odvážnému módnímu vkusu, který hraničil s nevkusem. Potrpěla si zejména na šílené klobouky. Je to několik měsíců zpátky, co se Beatrice rozhodla pro novou stylistku. A změna jí jednoznačně svědčí. Podívejte se na princezninu cestu světem módy – od šíleností po elegantní outfity.

I princezny nosí tepláky. Ty, které má na sobě na fotografii, by ovšem měly zůstat jen na domácí nošení – ať už jde o princeznu nebo kohokoli jiného. Navíc Beatrice nejde z posilovny ani od popelnice s odpadky, ale na oběd s přáteli. Hřebíčkem do rakve je velká modrá kabelka. Kdyby měla alespoň sportovní tašku!

Zajímavé klobouky a fascinátory k britskému dvoru patří. Je ovšem nutné zvolit takový kousek, který je sice zajímavý, ale ne nevkusný. To se princezně Beatrice v minulosti moc nedařilo. Netradiční fialový exemplář tak trochu připomínal hrnec nebo prezervativ. Ani motýlci se pro členku královské rodiny moc nehodí.

Béžový klobouk ve tvaru mašle si princezna vzala v roce 2011 na svatbu Williama a Kate. Ten vyvolal rozpaky, ale později se vydražil za 2 500 000 Kč, které dala princezna na charitu. Navíc krémový outfit, který oblékla, jí moc sluší.

Barev se princezna Beatrice rozhodně nebojí. Nejčastěji ji lze na veřejnosti vidět v modré, zelené nebo fialové.

U příležitosti prestižních britských dostihů, oblékla princezna Beatrice blankytné šaty se zajímavým vzorováním. Béžové doplňky jsou naprosto v pořádku a v tomto případě i velký klobouk. Není přehnaný a na dostihy, které jsou mimo jiné přehlídkou pokrývek hlavy, se hodí. Vedle Beatrice stojí její sestra Eugenie.

Zelená Betarice vzhledem k její bledé pleti a nazrzlé barvě vlasů sedí. Rafinované šaty, které zvolila na večeři, kam vyrazila v doprovodu svého snoubence, rozhodně nebyly krokem špatným směrem.


Podobný model oblékla i v modré na jednu z královských svateb. Konkrétně šlo o uzavření sňatku lady Gabriely Windsorové a finančníka Thomase Kingstona. Klobouček je v tomto případě umírněný a nijak neruší.

Modrý komplet se také vydařil. Ten zvolila na svatbu své sestry princezny Eugenie. Světlejší doplňky celek hezky doladily.

Na prestižní módní akci Met Gala princezna zazářila. Fialové šaty s dlouhými rukávy byly skvělou volbou a zlaté zdobení je rozhodně zajímavé. Sama princezna na to valila bulvy. 

Britskou královskou rodinu čeká v tomto roce další svatba. Princezna Beatrice se totiž na podzim zasnoubila se svým přítelem. Budeme se tedy těšit, jaké zvolí svatební šaty a zda vystoupí ze stínu Kate a Meghan. 

Foto: Profimedia.cz

Čtěte také:

Reklama