Jedenatřicetiletá princezna Beatrice byla v minulosti kritizovaná kvůli svému příliš odvážnému módnímu vkusu, který hraničil s nevkusem. Potrpěla si zejména na šílené klobouky. Je to několik měsíců zpátky, co se Beatrice rozhodla pro novou stylistku. A změna jí jednoznačně svědčí. Podívejte se na princezninu cestu světem módy – od šíleností po elegantní outfity.

I princezny nosí tepláky. Ty, které má na sobě na fotografii, by ovšem měly zůstat jen na domácí nošení – ať už jde o princeznu nebo kohokoli jiného. Navíc Beatrice nejde z posilovny ani od popelnice s odpadky, ale na oběd s přáteli. Hřebíčkem do rakve je velká modrá kabelka. Kdyby měla alespoň sportovní tašku!

5e2ab7cb92a02image.png

Zajímavé klobouky a fascinátory k britskému dvoru patří. Je ovšem nutné zvolit takový kousek, který je sice zajímavý, ale ne nevkusný. To se princezně Beatrice v minulosti moc nedařilo. Netradiční fialový exemplář tak trochu připomínal hrnec nebo prezervativ. Ani motýlci se pro členku královské rodiny moc nehodí.

image.png

Béžový klobouk ve tvaru mašle si princezna vzala v roce 2011 na svatbu Williama a Kate. Ten vyvolal rozpaky, ale později se vydražil za 2 500 000 Kč, které dala princezna na charitu. Navíc krémový outfit, který oblékla, jí moc sluší.

5e2ab76a4a22fimage.png

Barev se princezna Beatrice rozhodně nebojí. Nejčastěji ji lze na veřejnosti vidět v modré, zelené nebo fialové.

U příležitosti prestižních britských dostihů, oblékla princezna Beatrice blankytné šaty se zajímavým vzorováním. Béžové doplňky jsou naprosto v pořádku a v tomto případě i velký klobouk. Není přehnaný a na dostihy, které jsou mimo jiné přehlídkou pokrývek hlavy, se hodí. Vedle Beatrice stojí její sestra Eugenie.

5e2ab86de93caimage.png

Zelená Betarice vzhledem k její bledé pleti a nazrzlé barvě vlasů sedí. Rafinované šaty, které zvolila na večeři, kam vyrazila v doprovodu svého snoubence, rozhodně nebyly krokem špatným směrem.

5e2ab880f36d0image.png
Podobný model oblékla i v modré na jednu z královských svateb. Konkrétně šlo o uzavření sňatku lady Gabriely Windsorové a finančníka Thomase Kingstona. Klobouček je v tomto případě umírněný a nijak neruší.

5e2ab89489ac4image.png

Modrý komplet se také vydařil. Ten zvolila na svatbu své sestry princezny Eugenie. Světlejší doplňky celek hezky doladily.

5e2ab8c96a9beimage.png

Na prestižní módní akci Met Gala princezna zazářila. Fialové šaty s dlouhými rukávy byly skvělou volbou a zlaté zdobení je rozhodně zajímavé. Sama princezna na to valila bulvy. 

5e2ab91e93eb8image.png

Britskou královskou rodinu čeká v tomto roce další svatba. Princezna Beatrice se totiž na podzim zasnoubila se svým přítelem. Budeme se tedy těšit, jaké zvolí svatební šaty a zda vystoupí ze stínu Kate a Meghan. 

Foto: Profimedia.cz

Čtěte také:

Reklama