V březnu Gaga oslavila třiatřicáté narozeniny a už dávno z ní není bizarní zpěvačka v kostýmu z hovězího masa. V posledních letech prošel její styl oblékání výraznou proměnou. Ubylo přehnané extravagance a přibylo elegance a ženskosti. Podívejte se na módní cestu zpěvačky Lady Gaga.

Počátky zpěvaččiny kariéry byly ve znamení odhalování, netradičního make-upu a zajímavých vlasových kreací. Módně se odvazovala nejen na pódiu. Dlouhou dobu byly jejím poznávacím znamením mašle ve vlasech.

5cac57b396ff5image.png

Pravděpodobně nejkontroverznějším kouskem, který Lady Gaga vynesla do společnosti, byly šaty z hovězího masa. Ty si oblékla v roce 2010 na předávání cen MTV. Šaty byly poté zakonzervovány a návrhář Franc Fernandez je vystavuje jako umělecké dílo. Ve stejném roce se vyřádila i na vyhlášení cen Grammy, kam si vzala poněkud futuristický model z dílny Armani. Je s podivem, že se udržela na podivně vypadajících podpatcích.

image.png

Ani při setkání s britskou královnou se nedržela zpátky. Zvolila výrazné latexové šaty a třpytivé oční stíny ve stejné barvě.

5cac58091af95image.png

To by nebyla Lady Gaga, kdyby na vlastní oslavu narozenin vyrazila v nějakém nenápadném oblečení. V roce 2014 to byl například tento podivný pytel.

5cac5842cbb93image.png

Ještě v tomtéž roce jsme ovšem zpěvačku mohli vidět v o poznání umírněnějších šatech. Na Oscary si vyšla jako elegantní dáma. Šaty byly z dílny Versace. Zhruba od této doby šla extravagance trochu stranou. Čas od času sice Gaga vynese do společnosti něco šokujícího, ale čím dál častěji volí jednoduché a ženské róby. Slušely jí také černé šaty z udílení cen Emmy v roce 2015.

5cac589b149a2image.png

Všechny přítomné zastínila lila róbou značky Valentino Couture na předávání Zlatých Glóbů v roce 2019. Povedl se i oscarový outfit z dílny návrháře Alexandra McQueena doplněný rukavičkami a náhrdelníkem od Tiffanyho.

5cac596dbbbecimage.png

Co říkáte na zpěvaččinu proměnu?

Čtěte také:

Zdroj fotografií: Profimedia.cz a Shutterstock.com

Reklama