Jedním z těch základních kousků je klasické bílé triko bez potisku. Ano, není to žádný velký objev, nic extravagantního, pro mnohé možná trochu nuda. S bílým tričkem nikdy nešlápnete vedle. A stačí, když vyberete to správné, podle správných parametrů a budete za hvězdu. Na co se zaměřit?

shutterstock-714240997.jpg

  • Materiál. Kvalitní materiál trika vám sice nezaručí, že vám vydrží dlouhá léta (hlavně, když se stane jedním z nejoblíbenějších kousků ve vašem šatníku a budete jej nosit několikrát do týdne), ale tu správnou bavlnu poznáte už na první pohled a určitě se nemusíte bát, že se bude po prvním vyprání na vyhození. Další variantou je len. Geniální a oku lahodící přírodní materiál, který působí oproti bavlně o maličko luxusnějším dojmem. Svým zpracováním může být poloprůsvitný, tak se nebojte vyměnit bílou podprsenku třeba za černou.
  • Střih. Volte volnější střih s kulatým nebo véčkovým výstřihem. Varianta číslo jedna je klasika. Véčko má jednu příjemnou výhodu – opticky krásně protáhne postavu a vytvoří sexy dekolt.
  • Doplňky. Kombinace jednoduchého bílého trika a výrazného doplňku sázka na jistotu. Další variantou můžou být vrstvené řetízky.
  • Barvy. S bílým trikem si můžete vyhrát a obléknout prakticky ke všemu. Nesmrtelné je ale spojení s černou a s denimem.
  • Kombinace. Nebojte se kombinovat styly. Bílému triku sluší kůže, vypasované sako, denim, ale klidně i pouhá červená rtěnka na puse.

Uložit

Reklama