lipoKavitace je bezbolestnou a účinnou alternativou chirurgické liposukce. Jedná se o účinné ošetření na redukci tukových polštářků, které jsou jinak velmi obtížně odstranitelné.

Uspěchaný životní styl, nezdravá výživa a život bez sportu způsobuje nárůst tukových buněk v našich tělech. Diety a namáhavé cvičení můžou pomoci snížit váhu a obvod bříška, stehen a zadečku, ne však hned. Léta bylo jediným řešením chirurgické odstranění tukových buněk - liposukce. Existuje, ale moderní řešení. Kavitace je bezbolestnou a účinnou alternativou chirurgické liposukce. Jedná se o účinné ošetření na redukci tukových polštářků, které jsou jinak velmi obtížně odstranitelné.

Co je to kavitace?

Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci.

Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Ošetření naším přístrojem je momentálně nejefektivnější prostředek, jak se dlouhodobě zbavit tukových ložisek a celulitidy.

Jak probíhá ošetření kavitací?

Jedno ošetření trvá 45 minut a úbytek je viditelný již po prvním sezení. Klienti mohou pokračovat ve své denní rutině okamžitě po léčbě. Kavitace s vakuem se několikanásobně zvyšuje a působí pouze na podkožní tkáně. Ošetření je založeno na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku spojeného s vakuem. Vakuum znásobuje působení na kůži, stiskne ji pevně na aplikátor a tím poskytuje vysoce selektivní a bezpečného zacházení.

lipoNeustálý tlak na kůži zvyšuje účinnost ošetření a přináší vynikající výsledky. Riziko náhodného působení ultrazvuku se snižuje na minimum. Metoda bezbolestné liposukce s vakuem však nespočívá v pouhém odstraňování neestetických tukových ložisek a celulitidy, ale i zrychlení metabolismu a celkové regeneraci organismu.

Působením ultrazvukových vln dochází k rozkladu tukové tkáně, která je transportována do tkáňového moku a odváděna lymfatickým systémem z těla ven. Po zničení tukové tkáně tuk ve formě triglyceridu je vypouštěn do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a volných tukových kyselin. Vodou rozpustný glycerol je použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné tukové kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako každé jiné tukové kyseliny.

Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření!

Jak to funguje?

Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla.

lipo

  • PŘED OŠETŘENÍM:

Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim, zejména v den ošetření a několik dní po ošetření je nutné vypít min. 2 litry vody denně. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí.

  • PRŮBĚH OŠETŘENÍ:

Masérka označí a přeměří ošetřovanou partii. Následně aplikuje gel a ultrazvukovou hlavicí neustálými pohyby a mírným tlakem provede ošetření. Během ošetření muže klient cítit lehké mravenčení nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Je normální, když zákazník slyší slabé pískání.

Ošetření probíhá bez anestezie, bez bolesti, bez hospitalizace. Samotné ošetření trvá cca 45 minut. Během jednoho sezení dochází k obvodovému úbytku 2-6 cm. Samozřejmě každý jedinec reaguje individuálně. Pro dosažení maximálního účinku lze ošetření opakovat po 7-10 dnech.

  • PO OŠETŘENÍ:

Po ukončení kavitace masérka provede 10-15 minutovou drenáž (presoterapii), která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Po ošetření je nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim s min. 2 litry tekutin denně. Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.

  • FREKVENCE A POČET OŠETŘENÍ:

Je možné podstoupit ošetření 1x týdně, nicméně běžnější je 1 ošetření každých 10 dnů. Počet ošetření je závislý na požadovaných a dosažených výsledcích.

Zajímá vás, jak to funguje? Nás také, proto jsme se vydali zákrok vyzkoušet! To se dozvíte v dalším článku!

Pokud ale chcete o laserové liposukci vědět více, podívejte se na stránky nově otevřeného centra SLIM&GO.

adresa: Míšeňská 9, 110 00 Praha 1 / metro A: zastávka Malostranská / tram: zastávka Malostranské náměstí

email: info@slimngo.cz
tel.: 774 957 382

Více na http://www.slimngo.cz/