Krásné a jedinečné, takové jsou nové spirituální šperky značky Satya. Zamilujete si je bez ohledu na to, zdali vaše srdce tíhne k józe nebo ne...

satya

Ručně vyráběné moderní spirituální šperky Satya Jewelry jsou inspirované silnou ženou, kterou provázejí na cestě životem a dodávají jí motivaci a sílu nechat se inspirovat a inspirovat druhé. Satya jsou okouzlující šperky se skrytým významem a symbolikou. Šperky Satya jsou vyrobené ze stříbra nebo zlacené 24kt zlatem a jsou zdobené posvátnými symboly, drahokamy a polodrahokamy. Design šperků Satya jemně balancuje na hranici tradičního stylu a moderního šperku. Šperky Satya jsou poctou nekonečnému potenciálu té, která je nosí.

satya

 Satya Scainetti

Zakladatelka a designérka značky získala své spirituální jméno Satya po intenzivním třicetidenním jógovém školení, které absolvovala na Bahamách. Sama v té době neznala význam toho slova, ale brzy zjistila, že Satya znamená „pravda“. Tu noc se jí zdál sen, že vyrábí šperky, z jejichž zisku pomáhá ohroženým dětem v různých koutech světa. Nyní, po 14 letech od otevření prvního butiku se šperky Satya v New Yorku, se značka Satya stále zaměřuje na totéž – výrobu šperků, které jsou krásné, smysluplné a inspirativní. Nadace Satya již za dobu svého působení generovala více než milion amerických dolarů na pomoc dětem v nouzi.

saya 

Nadace Satya

Jedno procento z každého prodaného šperku Satya je připsáno na účet Nadace Satya, která pomáhá dětem v nouzi a zprostředkovává příležitost znevýhodněným dětem v různých koutech světa. Mezi projekty, které nadace dlouhodobě podporuje patří zařízení na principu ášramu pro autistické děti nebo organizace Ramana’s Garden, která zajišťuje chudým dětem v Indii stravu, základní zdravotní péči a vzdělání. Dále sirotčinec Manjushree, který je domovem pro 160 opuštěných dětí ve východní části himalájského regionu. Jeho posláním je šířit lásku, laskavost, soucit a mír v rodinách a komunitách celého světa. Manjushree inspiruje mladé lidi jednat srdcem a vést své komunity v míru. Nadace Satya také podporuje neziskovou organizaci Bent on Learning, která vyučuje jógu v newyorských veřejných školách. Jóga zde není mimoškolní aktivitou, ale je přímo součástí výukového plánu. 

satya

Spirituální šperky Satya jsou exkluzivně v prodeji v e-shopu www.jogafitshop.cz.

Reklama