Jedinečný okamžik v životě muže a ženy. Sofistikovaný svět vrcholné elegance. Setkání s neodolatelnou přitažlivostí a elektrizující smyslností. Nečekané, nezapomenutelné a všestranné střetnutí. Dvě vůně, jejichž cesty se protínají. Dvě jedinečnosti spojené v samotné podstatě.

 

POUR FEMME

 

 

 

 

 

 

Ovocně-květinová oslava ženskosti v opojném koktejlu černého rybízu a pomeranče s kapkou skořice proplétající se skrz střední nótu nádherných  ženských květin: konvalinku, jasmín, růži, fialku a jarní květiny. Romantika je podtržena sofistikovaným, smyslným dřevitým základem z  vetiveru, santálového dřeva a cedru. Sladkost dodává lahodná nektarinka, vanilka a karamel. Vše zakončuje svůdné pižmo, semínka Tonka a pačuli.

 

↕ Pink Lady Apple je spojovatel, který svádí tyto dvě vůně dohromady. Dodává jejich vrchním nótám překvapivý rozměr – štiplavý, křehký a sladký –  vše v jednom. Je jako jiskra poznání, která staví svou sílu na vzájemné přitažlivosti.

 

 

POUR HOMME

Dřevitě svěží a mužná vůně. Ovine se kolem vás a navodí příjemný pocit, díky němuž se budete cítit dobře všude na světě. Svěží italský bergamot a citron ve spojení s melounem a ananasem vytvářejí výbušnou vrchní nótu. Špetka skořice předznamenává štiplavě květinovou střední nótu z muškátu, plodů jalovce, jasmínu, levandule a květu pomerančovníku. Hluboce mužný základ tvoří romantická symfonie dřev: cedru, ebenu, růžového a santálového dřeva, kterou doplňuje smyslná ambra, pižmo, vanilka a semínka Tonka.  

 

BALENÍ

 

Krabička s čistými liniemi vyjadřuje základní tradice značky pierre cardin.

 

Klasický a přitom současný vzor hlásá svěží modernizaci návrhářského stylu.

 

Sofistikované barvy broskve pro ženy. Bohatá harmonie modrých tónů pro muže.

 

Flakony vytvářejí nový pohled na eleganci. Vypadají, jako by se neustále otáčely jeden k druhému v odezvě na přitažlivost svého protějšku.

 

Střetnutí dvou vůní – Pour Femme, Pour Homme, které  spolu dávají vzniknout novému příběhu, na jehož konci nás čeká happy end.

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

Sofistikované, moderní duo vůní, každá se zřetelnou svůdnou osobitostí a svérázností, spojené báječnou vůní Pink Lady Apple. Dvě vůně, z nichž každá dává možnost k poznání té druhé. 

 

Tvůrci

Tvůrci vůně: Benoit Lapouza, Fragrance Resources

 

Design flakonu a krabičky: Qu'on Se Le Dise

 

TV kampaň: Out Of The box - Kameraman: Jean-Claude Thibaut

 

Tisková kampaň: Out Of The box - Fotograf: Jean-Claude Thibaut

 

 

pierre cardin

Pour Homme

Toaletní voda 30 ml                               299 Kč / 379 SK          

 

Toaletní voda 50 ml                               399 Kč / 499 Sk

 

Voda po holení 50 ml                 299 Kč / 379 Sk

 

Parfémovaný deodorant 75 ml    279 Kč / 329 Sk

 

 

Pour Femme

Parfémovaná voda 30 ml                        399 Kč / 499 Sk

 

Parfémovaná voda 50 ml                        499 Kč / 629 SK

 

Parfémovaný deodorant 75 ml    279 Kč / 329 Sk

 

Více se o těchto vůních dozvíte na stránkách www.coty.cz

 

 

 

Reklama