Moderní muži mají moc rádi různé technické „vychytávky“ a proto při hledání toho pravého vánočního darck rozhodně nic nezkazíte některé z následujících „gadgetů“:

Nejvyspělejší bezdrátová myš

mys4Ručně tvarovaná myš Logitech MX Master, která je nejvyspělejší bezdrátovou myší, se nově vyrábí v modré a pískové barvě. Je vybavena unikátním rolovacím kolečkem, které se umí přizpůsobit rychlosti, jakou chcete procházet obsahem – dokáže automaticky přejít z krokování až na hyper rychlé rolování. Myš má i unikátní druhé kolečko pro rolování pomocí palce, které umožňuje posouvat obraz ze strany na stranu nebo plnit jiné funkce na základě na stavení uživatelem. Můžete ji spárovat buď pomocí rozhraní Bluetooth Smart, nebo prostřednictvím přijímače Logitech Unifying až se třemi zařízeními a následně mezi nimi přepínat stiskem jediného tlačítka. Tvar a provedení MX Master zajišťují nejvyšší komfort a přesnost ovládání. Díky senzoru Darkfield Laser Sensor bez problémů snímá pohyb na jakémkoli povrchu, včetně průhledného skla.

Cena: 2 749 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-nejvyspelejsi-bezdratova-mys/

Klávesnice pro všechna zařízení

klavgPrvní plně vybavená bezdrátová počítačová klávesnice Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard s numerickým blokem vám bude psát na každém zařízení, počítači, chytrém telefonu či tabletu. Díky Easy-Switch technologii můžete snadno přepínat mezi třemi současně připojenými zařízeními a klávesnice K780 se automaticky přizpůsobí zařízení, které právě používáte, takže ať už máte počítač s Windows nebo iPhone. Vybavena je bezdrátovou USB technologií Logitech Unifying a zároveň i Bluetooth Smart, takže si můžete sami vybrat nejvhodnější způsob připojení vašeho počítače, telefonu nebo tabletu.

Cena: 2 769 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-k780-multi-device-jedna-klavesnice-pro-jakekoli-zarizeni/

Bezdrátová myš pro všechna zařízení

terAsi 85 procent lidí už při své práci nepoužívá jen jednu platformu. Myš Logitech M720 Triathlon reaguje na stále rostoucí trend používání více zařízení a pomáhá jejich uživatelům zvýšit produktivitu. Díky technologii Easy-Switch lze k myši připojit až tři zařízení a hladce mezi nimi přepínat stiskem jediného tlačítka. Hyper rychlé rolovací kolečko vám umožní bleskově proletět i dlouhé dokumenty a odolná konstrukce tlačítek vydrží až 10 milionů kliknutí. Myš M720 Triathlon má vylepšenou spotřebu energie a dokáže fungovat až dva roky s jedinou baterií velikosti AA.

Cena: 1 949 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-predstavuje-novou-mys-m720-triathlon-pro-vice-zarizeni/

 

První širokoúhlá 180 stupňová Wi-Fi AC kamera

kamDomácí Wi-Fi bezpečnostní kamera Wide Eye HD 180˚ širokoúhlá kamera (DCS-960L) od společnosti D-Link nabízí okamžitý 180° pohled na místnost v reálném čase. Kamera přináší nejširší úhel záběru ze všech srovnatelných kamer na současném trhu.

Cena: 4 499 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.taktiq.com/d-link_prvni_180_stupnova_ac_kamera/