Právě břicho, prsa a záda bývají u mužů nejrizikovějšími oblastmi, kde se jim hromadí podkožní tuk. A pokud se ho přes veškerá úsilí nemohou zbavit, nabízí se řešení v podobě liposukce. „Pomocí moderní ultrazvukové liposukce VASER Lipo zbavím klienta v určitých problémových partiích nadbytečného tuku. Vedle efektu zeštíhlení dojde vlivem ultrazvuku navíc také k okamžitému vypnutí kůže v ošetřované oblasti,“ vysvětluje MUDr. Ján Pilka, šéflékař kliniky Aesthevita.
muz1.jpg

Odsátí tuku se při liposukci VASER Lipo provádí velmi tenkými kanylami, které nezanechávají výrazné podlitiny. Ultrazvuková sonda mechanicky rozkmitá tukové buňky, které pod vlivem vlnění praskají a kanylou je lze díky tomu lépe odsát. Přístroj VASER Lipo minimalizuje vznik pooperačních hematomů a podlitin. V závěru operace se ranky sešijí vstřebatelnými stehy a aplikace sterilního krytí.
muz2.jpg

Druhou nejvyhledávanější plastickou operací mezi muži je penoplastika, což je prodloužení a zbytnění penisu. „Do mé ordinace přicházejí pánové, kteří nejsou spokojeni s velikostí svého přirození. Při konzultaci společně probereme možnosti, a pokud lze zákrok provést, pak jej doporučím,“ uvádí plastický chirurg a dodává. „Muži podstupují tento zákrok, aby se cítili dobře, zvýšili si své sebevědomí. Je to stejné jako u žen, které si nechávají zvětšovat prsa. Moderní muž chce být spokojený se svým tělem.“ K prodloužení a zbytnění penisu se využívá lipotransfer, tedy přenos vlastního tuku. Ten se pomocí vibrační liposukce nejprve odsává z vybraných partií, následně čistí uzavřenou metodou Pure Graft a poté přenese do jiné části těla. Penoplastika dokáže prodloužit přirození asi o 1,5 až 4 cm.
5c504e62a6fecobrazek.png

Více na AESTHEVITA.CZ

Reklama