Fenoménem posledních let se stal běh. Začaly o něm vznikat specializované servery, televizní pořady i tištěné magazíny. Běh se stal po letech samostatnou specializovanou oblastí, pro kterou jsou vyvíjené speciální střihy a materiály. Fashion Arena je v nabídce pokrývající běžecké vybavení přímo ideální.

Ať již sportovec či sportovkyně běhá pro zábavu, vytvarování postavy či přímo shození pár kil, ve Fashion Areně si najde vybavení napříč velikostmi, střihy, materiály i barvami tak, aby mu perfektně padlo do noty. Šortky a trička sexy střihu se k venkovním aktivitám přímo vybízí. Mohutný nástup běhání s sebou přinesl celé kolekce sportovních značek, které jsou vyrobené pouze pro běh tak, aby minimalizovaly oděrky a nepohodlí. Svým osobitým a extravagantním stylem navíc skrývají tělo, které jede na plné obrátky, zušlechťuje se a tudíž se i potí.

Pokud se chcete vybavit od základu a tudíž od bot, navštivte v prvé řadě specializovaný holandský obchod Asics. Tam najdete nejširší nabídku běžeckých bot v mnoha rozličných barvách ale i další potřebné běžecké vybavení. Vedle Asicsu je však v nabídce i množství dalších značek, které se rády chlubí svými běžeckými kolekcemi. Kompletní outfity můžete najít například v prodejnách osvědčených sportovních značek Nike, Reebok či Puma. V těchto obchodech najdete vše potřebné pro běh: od bot a oblečení, přes reflexní prvky a čelovky až po potítka či sporttestery, které Vám celý běžecký výkon spolehlivě zanalyzují.

Ať se již tedy chystáte s aktivním během začít či si po zimní sezóně jen aktualizovat šatník či botník, skočte si do Fashion Arena Prague Outletu. Jen tam totiž najdete veškeré běžecké vybavení v 30–70 % slevách, a to v prvotřídní kvalitě.

Přinášíme Vám pár tipů pro inspiraci k nákupu běžeckého vybavení:

Pánské běžecké boty Asics

Fashion ArenaPůvodní cena: 3 090 Kč
Outletová cena: 1 650 Kč
Sleva 47%

 

 

Dámské běžecké boty Asics

Fashion ArenaPůvodní cena: 3 090 Kč
Outletová cena: 1 650 Kč
Sleva 47%

 

 

Tričko od Puma

Fashion ArenaPůvodní cena: 625 Kč
Outletová cena: 430 Kč
Sleva 31%

 

 

 

 

 

 

Dámské kraťásky od Reebok

Fashion ArenaPůvodní cena: 1 290 Kč
Outletová cena: 899 Kč
Sleva 30%

 

 

 

Tričko od Reebok

Fashion ArenaPůvodní cena: 890 Kč
Outletová cena: 619,Kč
Sleva 30%

 

 

 

 

 

 

Sportovní podprsenka Reebok

Fashion ArenaPůvodní cena: 890 Kč
Outletová cena: 619 Kč
Sleva 30%

 

 

 

 

Sportovní láhev Reebok

Fashion ArenaPůvodní cena: 150 Kč
Outletová cena: 99 Kč
Sleva 34%

 

 

 

 

 

 

Kšiltovka Spartan Race od Reebok

Fashion ArenaPůvodní cena: 390 Kč
Outletová cena: 269 Kč
Sleva 31%

 

 

 

 

Reklama