Pro děti od 3 do 12 let hodinky Gator s GPS lokátorem a funkcí volání

Pro děti je takový přístroj ideální, protože jej mají na zápěstí připevněný, nemohou ho tedy ztratit tak snadno jako mobil a přitom je pořád při ruce. Děti takové hodinky s mobilem nosí rády, jednak je to móda, jednak samy pochopí, že přes GPS lokátor je maminka snadno najde, kdyby se jim něco stalo. A v neposlední řadě jsou hodinky Gator vysloveně pěkné: kobaltově modré pro kluky, nádherné růžové pro holčičky, nebo černé pro starší děti, dospělé a seniory – každý si vybere. Pro dětskou radost a rodičovský klid jsou hodinky Gator nepostradatelné, nikdo přece nechceme číst příběhy o ztracených dětech.

Jak používat GPS lokátor?

Používání hodinek a všech jejich funkcí je velmi jednoduché, děti i rodiče se to naučí raz dva. Nejdříve si stáhnete do mobilu aplikaci GATOR. Je v češtině pro Android i iOS zdarma. Do hodinek vložíte SIM kartu libovolného operátora a hodinky do aplikace přihlásíte. Máte-li víc dětí, může mít každé svoje hodinky a vy do jedné aplikace přihlásíte všechny přístroje. Děti přes jednu aplikaci monitorujete všechny najednou. Aplikaci a hodinky Gator takto používají například i učitelé a vychovatelé, kteří v terénu dozorují dětské kolektivy, nebo horští vůdci, kteří monitorují jednotlivé členy výpravy. Instalace aplikace i její užívání je velmi snadné a intuitivní.
5a79a39441cf9obrazek.png

Jak se přes hodinky telefonuje?

Přes hodinky se telefonuje jako přes mobil, jen s tím rozdílem, že v aplikaci nastavíte čísla, která dítě může volat a čísla která se dítěti dovolají. Jde o bezpečnost, povolíte tedy telefonování jen s důvěryhodnými kontakty. Máte jistotu, že se dítěti nedovolá nikdo cizí se špatnými úmysly ani obtěžující operátoři call center. Na hodinky lze také zaslat hlasovou nebo SMS zprávu (podle typu hodinek).

Jak dítě s hodinkami zkontroluji?

5a79a3af7a826obrazek.pngKdykoli uvidíte v aplikaci, kde dítě právě je. Vidíte jeho pohyb jen s několikasekundovým zpožděním. Pro svůj klid můžete v aplikaci nastavit areál bezpečného pohybu, tzv. safezonu, oblast, kde se dítě během dne běžně pohybuje a pokud by se stalo, že dítě tuto oblast opustí, aplikace vás na to sama upozorní zvukovým signálem. Můžete dítěti hned zavolat a ujistit se, že je vše v pořádku nebo jinak zasáhnout.

Signál SOS

Pokud by se dítě ocitlo v nouzi, samo si jednoduše přivolá pomoc, aniž musí telefonovat. Krátce podrží SOS tlačítko a hodinky začnou samy volat na číslo, které jste předem nastavili v aplikaci. Pokud na telefonu nikdo neodpovídá, začnou vytáčet druhé nastavené číslo a tak stále dokola, dokud se nedovolají.

Na dovolené v zahraničí

Hodinky fungují všude na světě, tedy všude tam, kde je GPS signál. Pojedete-li do Rakouska lyžovat, gatorky vám ohlídají děti i na sjezdovce. Pouze si pohlídejte aktivaci roamingu na SIM kartě, pokud jedete mimo Evropskou unii. Lokalizátor gatorek je velmi přesný, protože kromě GPS pracuje i s technologiemi A-GPS, LBS a wifi. Má tedy velkou přesnost i v budovách, pokud je v nich GPS signál nebo 3 wifi.

Na hodinky je spolehnutí

Dítě nemůže hodinky vypnout pokud to v aplikaci nepovolíte. Hlídejte, zda jsou nabité. Musí se dobíjet stejně jako mobilní telefon, stačí je dát večer do nabíječky. Kapacita baterie je dostatečná na celodenní provoz i s rezervou, výdrž hodinek Gator 2 bez zátěže je až 4 dny. Gatorky ukazují čas na digitálním i analogovém displeji a malé děti se tak rychle naučí poznat kolik je hodin a orientovat se v čase. Hodinky Gator 2 mají také možnost nastavit buzení a malý školáček tak s nimi nikdy nezaspí.
5a79a3511854eobrazek.png

Na nabídku hodinek a detailní popis se podívejte na stránky prodejce zde (klikněte).


Reklama