I moderní architekturu tvoří zas a pouze lidé z masa a kostí. Na tento fakt ve svém příspěvku k tématu dne poukazuje čtenářka Enka1...


Hezký den, milý editore!

Píšu, abys neplakal a taky proto, aby se Ti v práci nezkrátily žíly. To víš, dovolené...

Při slově architektura mě vždycky přijde na mysl jeden z učitelů (nechal si říkat profesor) ze stavárny, který o ní věděl asi tolik, jako my studenti. Pak jeden architekt, můj nadřízený z projektantské praxe, co nosil široký klobouk a plášť a dokázal navrhnout šestipatrovou budovu ve výškovém modulu 340cm, přestože prefabrikáty byly jen na 280 a 320cm. Dále šéf, kterému se nelíbily na výkresech mé 3ky a 5ky a nevšiml si, že jsem zapomněla v projektu dveře do místnosti... všichni byli moderní :-)

Splést se může každý viz obrázek...

bankomat

Enka1

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Moderní architektura

Jaký je váš vztah k moderní architektuře? Podělte se o něj se čtenářkami magazínu Žena-in! Pište mi své názory a posílejte fotky!

Užší témata...

  • Moje oblíbená moderní stavba.
  • Miluji domácí moderní architekturu.
  • Miluji zahraniční moderní architekturu.
  • Moderní architekturu nemám ráda.
  • Některé stavby se mi líbí, jiné ne.
  • Můj nejoblíbenější sloh.
  • Vyfotila jsem se před... / Vyfotila jsem zajímavou stavbu.

Příspěvky posílejte, jako vždy, na redakční e-mail...

Co můžete získat?

Původně jsem plánoval, že jednu ze čtenářek odměním nějakým pěkným modelem moderní architektury, ale nic takového jsem nesehnal. Idea, že bychom zaplatili pro čtenářku architektonický návrh na stavbu domu u nějakého renomovaného architekta, neprošla na poradě, a tak nakonec dvě z vás odměním knihami: SHREK Zvonec a konce a Zvonilka z nakladatelství EGMONT.

Reklama