E. FUNKHOUSER™ NEW YORK bude upřednostňovanou inovativní značkou prestižní dekorativní kosmetiky, která se stane inspirací pro novou generaci kreativních a moderních žen a která je spojí se značkou rozvíjející a podporující svobodné vyjádření jejich vnitřních hvězdných kvalit.

 

Řada profesionálních výrobků značky E. FUNKHOUSER™ NEW YORK představuje to nejlepší z vysoce kvalitní profesionální kosmetiky. Pojďte se inspirovat našimi tipy!

 

Výrobky k rozjasnění, krytí, konturování a zdůraznění – všechny speciálně navržené profesionálním uměleckým maskérem Eddiem Funkhouserem – fungují v dynamické souhře a odhalují to nejlepší z vašich přirozených rysů, čímž vytvářejí vytříbený a profesionální vzhled.

 

 

E. FUNKHOUSER™ NEW YORK pudr obsahuje velmi jemně mletý pudr, nabízí jemně hedvábné a průsvitné pokrytí, díky němuž pokožka vypadá přirozeně.

 

Rýžový pudr spolu s křemíkem profesionální kvality absorbuje mastnotu a zdůrazňuje texturu, snadno se mísí a nabízí tak bezchybnou konečnou úpravu profesionálně naneseného make-upu.

 

Doporučená maloobchodní cena 710 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

E. FUNKHOUSER™ NEW YORK oční linky mají inovační gelové složení zaručují snadné nanášení a hladké, krémové barvy.

S těmito očními linkami můžete působit jemně, sexy stylově.

 

Doporučená maloobchodní cena 480 Kč.

 

 

E. FUNKHOUSER™ NEW YORK řasenka nabízí výraznou barvu a výborné krytí, díky němuž mají řasy plnější vzhled.

Řasenka obsahuje speciální kartáček z dutých vláken, díky němuž se řasy neslepují a vypadají přirozeně. Navíc každá tuba obsahuje vlastní hřebínek na řasy, kterým si můžete řasy upravovat na profesionální úrovni.

 

Doporučená maloobchodní cena 570 Kč.

 

E. FUNKHOUSER™ NEW YORK tužka na obočí s pudrem představuje špičkovou profesionální kosmetickou pomůcku pro vytvoření nádherně vytvarovaného a přirozeně vypadajícího obočí.

Každý tak má možnost vytvořit si nádherné obočí.

Doplňující rozjasňující pudr uložený ve víčku dodává obočí to správné množství světla, které očím propůjčuje celkově výraznější vzhled.

 

Doporučená maloobchodní cena 600 Kč.